اخبار فوری فوتسال | ۱۰۰ بازیکن مستعد زیر نظر کادر فنی تمرین کرده‌اند؛ شاندیزی: نتیجه در بازی‌های تدارکاتی ملاکمان نیست !

0
195

حمید شاندیزی، سرمربی تیم ملی زیر۲۰ سال فوتسال گفت:۳۰ دیماه اردوی نهایی استعدادیابی برگزار می شود و بازیکنان نهایی که ترکیبی از ۴ اردوی استعدادیابی است را انتخاب و در نهایت برترین ها را به اردوی اصلی دعوت می کنیم. در واقع ۳۵ بازیکن را مرتبا در تمرینات دعوت می کنیم تا شاکله اصلی تیم ملی برای مسابقات آماده شوند.

وی درباره دعوت بازیکنان به اردوهای استعدادیابی گفت: یک تعداد از طریق هیاتهای فوتبال به ما معرفی می شوند و یک تعداد را در لیگ امید ها که انجام شد من به همراه (صادقی) کمک مربی تیم ملی زیر نظر داشتیم

سرمربی تیم ملی زیر ۲۰ سال درخصوص برگزاری بازی های تدارکاتی گفت: به فدراسیون درخواست برگزاری بازی تدارکاتی را داده ایم که خوشبختانه بازی با روسیه در رده زیر ۲۰ سال و تورنمنت چین تایپه قعطی شده است. در تورنمنت چین تایپه تیم های ایران، ژاپن، تایلند و چین تایپه حضور دارند و خوشبختانه این تورنمنت برای کسب آمادگی بازیکنان و پی بردن نقاط ضعف و قوت تیم برای کادر فنی بسیار مفید است. هر چقدر با تیم های قوی به رقابت بپردازیم، برایمان مطلوب خواهد بود. بازی برد و باخت دارد .هر چقدر بازی تدارکاتی با تیم های اروپایی، آسیایی داشته باشیم بازیکنان با تجربه می شوند و در نهایت عمکلردشان بهتر خواهد بود.

وی ادامه داد: در مسابقات تدارکاتی نتیجه گرا نیستیم. در بازیهای تدارکاتی مهمترین ملاک کادر تیم ملی ارزیابی بازیکنان و کسب تجربه آنها است.

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال در پایان درخصوص میزان آمادگی بازیکنان تیم ملی فوتسال گفت: پس از بازگشت از ازبکستان گروه اصلی تیم ملی بازی و اردو نداشتند و فقط بازیکنان استعدادیابی شده را زیر نظر داشتیم.۱۰۰ بازیکن جدید را زیر نظر داشته و از دل این ۱۰۰ بازیکن یک خروجی خوب خواهیم داشت و با تیم اصلی خود این بازیکنان را هماهنگ کنیم تا بتوانیم یک تیم خوب را به مسابقات نهایی زیر ۲۰ سال آسیا که در خرداد ماه سال آینده در تبریز برگزار می شود، اعزام کنیم.

منبع: برنا

افزودن دیدگاه