اخبار فوری فوتسال | اختصاصی / عراقی زاده: از تیم شهروند ساری عذرخواهی کردیم / متاسفم که این مسئله سیاسی شد و از خانواده فوتسال خارج شد.

0
196

عراقی زاده مدیر عامل باشگاه گیتی پسند در گفتگو با خبرنگار ما گفت: متاسفانه یکی از بازیکنان تیم شهروند جرقه یک درگیری را می زندو به تماشاگر فحاشی میکند و یکی از مربیان ما نیز به این مسئله دامن می زند و این منجر به تحریک تماشاگران و حمله آنها به درون زمین میشود.

بدتر از آن اینست که این مسئله سیاسی میشود و از ساری به شورای شهر استان و  شورای امنیت ملی کشور تماس گرفته میشود. من از ساعت ۱۰ شب به همراه نماینده فدراسیون و مسئولین شهروند در بیمارستان بودم و روز بعد از ساعت ۷ صبح نیز یکسره در جلسات متعدد در ارتباط با این مسئله شرکت کردم . شورای تامین استان , دفتر مدیرکل سیاسی امنیتی اصفهان , شورای شهر اصفهان با تمام این ارگانها جلسه داشتم و در حال پاسخ دادن بودم. دلیل آن این بود که این مسئله شلوغ شد. همین  امسال در قرچک تماشاگران به خود من حمله ور شدند اما این مسئله درون خود خانواده فوتسال ختم شد. من به خود آقای نجاریان هم گفتم : ما در ساری بدترین فحش ها را از سوی تماشاگران میشنویم و اگر یک بازیکن ما برگردد و پاسخ تماشاگر شما را بدهد ۳۰۰۰ نفر ممکن است روی سر ما حاضر باشند.

بازیکن شهروند جواب تماشاگر ما را میدهد و جرقه یک درگیری می خورد و بعد آن معاون سیاسی امنیتی با استاندار تماس میگیرد این مسائل خیلی بد است. الان شورای شهر اصفهان مرا خواسته اند و از من بازخواست میکنند من به آنها گفتم شما تا کنون حتی یکبار سراغ ما را گرفته اید. اصلا میدانید که ما کجا هستیم و چه میکنیم؟

 

اینها همه درددل ما بود با اهالی فوتسال . من در این دو روز مصاحبه ای نکردم و هدفم این بود که آبها از آسیاب بیفتد. اما در مصاحبه امروزم رسما اعلام کردم : ما از باشگاه شهروند ساری و بازیکنان مصدوم عذرخواهی میکنیم و به هر حال این اتفاقات محکوم است. و ما نیز آنرا محکوم میکنیم. ما امروز جلسه ای در دفتر مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان داشتیم که من و مدیر کل و مدیر ورزش شهرداری اصفهان حضور داشتیم و هر سه از این سه بازیکن عذرخواهی کردیم. بنده خودم هم در بیمارستان از مسئولین شهروند ساری عذرخواهی کردم . ای کاش بقیه مسئولین نیز در شهرهای دیگر وقتی اتفاق می افتد جرات داشته باشند و عذرخواهی کنند.

اخبار فوری فوتسال – ارسلان حسینی

افزودن دیدگاه