اخبار فوری فوتسال | چرا مربیان و بازیکنان وقتی مقابل بازیکنان ملی پوش پر برخورد قرار میگیرند از نحوه داوری بازی شکایت دارند؟

0
183

این مصاحبه امروز علی محمودی بازیکن تیم مقاومت قرچک در تسنیم است.

علی محمودی، روی گل اول مس سونگون، هیچ خطایی رخ نداد اما با اعلام پنالتی ما گل اول را دریافت کردیم. در ادامه بازی هم داور می‌توانست بازیکن میزبان را اخراج کند. چرا که بازیکن ما را با آرنج می‌زند./تسنیم

این مصاحبه چند وقت پیش رضا فلاح سرمربی شهرداری ساوه در بازی تیمش مقابل مس سونگون

رضا فلاح مربی شهرداری ساوه در بازی تیمش مقابل مس سونگون: امیدوارم فیلمش موجود باشد، زمانی که حمید احمدی دومین خطای خود را انجام داد باید اخراج می‌شد و داور هم کارت را از جیبش خارج کرد اما شاید به خاطر اینکه داور بی‌تجربه بود یا شاید به خاطر جو سالن، کارت را به این بازیکن نشان نداد.

متاسفانه جوی حاکم شده است که مربیان و بازیکنان حریف اینگونه تیمها احساس میکنند بازیکنان این تیم در چشم داوران از مصونیت برخوردار هستند. بازیکنانی که بی محابا ضربه میزنند و یا درگیر میشوند بدون آنکه از جریمه داوران هراسی داشته باشند.

کمیته داوران قطعا بایستی فیلم بازیهای تیمهای مختلف را زیر نظر گرفته و بازیکنانی را که امنیت بازی و بازیکنان تیم حریف را به خطر می اندازند , برخورد مناسب را انجام دهند.

این مسئله در چندین تیم با بازیکنانی اینچنینی یافت میشوند.

برخی مربیان در گفتگو با اخبار فوری فوتسال اشاره میکنند نحوه قضاوت داوران کم تجربه نسبت به بازیکنان ملی پوش بسیار متفاوت با یک بازیکن کم نام و نشان است. و بارها اشاره کرده اند که اگر یک بازیکن جوان و یا بی نام و نشان اینگونه خطاها را انجام دهند بدون هیچ تردیدی و بلافاصله داور آنها را از بازی اخراج میکند اما در برابر این بازیکنان متاسفانه اینگونه نیست و این امر باعث شده است که بازیکنانی اینچنینی بارها به خود اجازه دهند بی محابا و بدون ترس از جریمه داوران در زمین حاضر شوند. (شاید راز موفقیت آنها در تیم شان همین ویژه گی باشد) که می طلبد کمیته داوران در این زمینه دقت لازم را داشته باشد.

اختصاصی اخبار فوری فوتسال

افزودن دیدگاه