اخبار فوری فوتسال | سید محمد ناظم الشریعه در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال چه گفت؟

0
90

به گزارش اخبار فوری فوتسال سیدمحمد ناظم الشریعه در مورد آخرین وضعیت تیم ملی فوتسال گفت: طبق هماهنگی کادر فنی قرار است  از ۲۲ دی دوباره تمرینات خود را آغاز کنیم و برای تورنمنت صربستان  آماده شویم. این تورنمنت در تاریخ ۱۳ و ۱۴ بهمن‌ در صربستان برگزار می‌شود و این آخرین برنامه تیم ملی فوتسال در سال ۹۷ است.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: جهت هماهنگی و بهتر اجرا شدن برنامه‌های تیم ملی، قرار است روز سه‌شنبه دومین جلسه فنی را با حضور اعضای کادر فنی و سرپرستی تیم ملی در کمیته فوتسال برگزار شود. هدف از برگزاری جلسه فنی آمادگی تیم ملی است و سعی ما بر این است که در این جلسات برنامه ها و تورنمنت‌های تیم ملی را هر چه بهتر در سال ۹۸ پیش ببریم و این سال برای ما،سال بسیار مهمی است، به این دلیل که ما باید در مقدماتی جام ملت‌ها و همچنین مرحله نهایی این رقابت‌ها و از همه مهم تر،جام ملت‌ها انتخابی جام جهانی ۲۰۲۰ است، شرکت کنیم.

ناظم‌الشریعه همچنین در مورد بازی با برزیل گفت: قرار بود ما دو بازی به صورت رفت و برگشت با تیم ملی برزیل داشته باشیم که بازی رفت به دلیل مشکلات اقتصادی فدراسیون لغو گردید، اما در حال حاضر کمیته فوتسال کمیته بین الملل پیگیر است که حداقل بازی برگشت در فروردین ۹۸ در تهران برگزار شود .

افزودن دیدگاه