شهناز یاری : بازی آرام و کم هیجانی بود !

0
185

شهناز یاری پس از پیروزی پر گل تیمش در مقابل پویندگان شیراز اظهار کرد : بازی خوبی بود و درگیری‌های فیزیکی خاصی نداشتیم . نیمه اول را توانستیم با نتیجه ۴ بر ۲ به سود خود خاتمه دهیم و به رختکن برویم .

وی افزود : از نظر من بازی آرام و کم هیجانی بود . یکسری اهداف وبرنامه هایی داشتیم که سعی کردیم در این مسابقه آن‌ها را اجرایی کنیم . هفته آینده تیم ما استراحت دارد و در هفته پایانی لیگ و پیش از مرحله پلی آف نیز میزبان تیم هیئت فوتبال خراسان رضوی هستیم .

وی در خصوص رفتار غیر حرفه ای بازیکنانش در هنگام تعویض که منجر به گرفتن اخطار شد گفت : من اعتقادی به این مساله ندارم . در جریان بازی بود و بچه‌ها کمی بی دقتی کردند و از منطقه ای که باید تعویض شوند کار تعویض صورت نگرفت و این مساله طبیعی است .

یاری در ارتباط با تیم سوم صعود کننده به مرحله پلی آف که باید در مقابل آن‌ها به میدان بروند نیز خاطر نشان کرد : نتیجه دربی کرمان برای جایگاه تیم‌هایی که به پلی آف می‌آیند بسیارمهم است . مس رفسنجان نسبت به دختران کویر بازی‌های راحت تری دارد و هنوز وضعیت تیم‌های سوم و چهارم مشخص نیست ولی قطعاً دو نماینده کرمان به مرحله بعد خواهند آمد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه