شاندیزی : بازیکنان مستعد کسب عنوان قهرمانی هستند / اردوهای تدارکاتی و بازیهای دوستانه به آماده شدن بازیکنان کمک بسزایی می کند !

0
112

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

با آغاز اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال ، بازیکنان تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر کادر فنی شروع می کنند تا بتوانند با آمادگی کامل در مرحله نهایی که خرداد ماه و به میزبانی تبریز آغاز می شود ، حضور داشته باشند .

حمید شاندیزی ، سرمربی این تیم گفت : بازیکنان نیاز به هماهنگی هرچه بیشتر با یکدیگر دارند تا در مرحله اول آماده شوند . سپس برگزاری بازیهای تدارکاتی باعث خواهد شد تا علاوه بر کسب تجربه، محک بخورند و کادر فنی از شرایط کامل ملی پوشان اطلاع کسب کند .

وی معتقد است هر چقدر بازی تدارکاتی و اردوهای آماده سازی بیشتر باشد بدون شک بازیکنان با شرایط آماده تری به مصاف رقبای خود می روند .

سرمربی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال گفت : شرایط ملی پوشان از لحاظ کیفیت فنی رو به رشد است و به لحاظ مهارتی خوب هستند . با تمریناتی که در آینده داریم آماده می شویم برای قهرمانی آسیا و معتقدم که بچه ها مستعد کسب عنوان قهرمانی هستند .

وی افزود : اردوهای جدید را برای بازیکنان در نظر گرفته ایم که پس از دو هفته استراحت بازیکنان به اردو می آیند . باید از اکنون باید برای حضور در مرحله نهایی آماده شویم و ازپتانسلی که در این رده سنی وجود دارد نهایت استفاده را خواهیم برد . در واقع تمام بازیکنانی که شایسته پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند ، استفاده خواهیم کرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه