تقی‌پور : مهم نیست در رده دوم هستیم ،‌ هدف‌مان قهرمانی است !

0
152

اسماعیل‌ تقی‌پور درباره شکست ۵ بر ۴ تیم مس سونگون مقابل گیتی پسند اظهار اظهار داشت : این دیدار ، یک بازی عادی بود ، اما بیهوده آن را حساس کرده بودند . با این وضعیت اگر تیم ما و گیتی پسند در مرحله پلی‌آف بالا بیایند و به‌هم بخورند ،‌ آنجا وضعیت چطور می‌شود ؟

وی افزود : وقتی بازی حساس می‌شود ،‌ طبیعی است که شرایط به نفع تیم میزبان خواهد شد . جو سالن هم به ضرر ما بود و از همان ابتدا به دروازه‌بان‌مان فحاشی کردند . داور هم بی‌دلیل بازیکن ما را اخراج کرد . همه این‌ها دست به دست هم داد تا ما شکست بخوریم . من بعد از مسابقه هم گفتم ، مبارک‌شان باشد . ما به تیم کوچکی نباختیم ، اما این جو و وضعیت خوب نیست . اگر فوتسال بازی کنیم و ببازیم عیب ندارد ،‌ اما واقعاً جو خوبی حاکم نبود . بازی در نیمه دوم سطح بسیار بالایی داشت و واقعاً سطحش از لیگ‌مان بسیار بالاتر بود . در هر صورت با تمام این‌ها سعی می‌کنیم در مرحله پلی‌آف به هدف‌مان برسیم . درست است اینجا باختیم و در رده دوم جدول قرار داریم ،‌ اما مهم نیست و هدف‌مان این است در پلی‌آف به مقام قهرمانی برسیم .

سرمربی تیم فوتسال مس سونگون درباره درگیری مهدی جاوید و فرهاد فخیم که منجر به اخراج هر دو بازیکن شد ،  گفت : مهدی جاوید با یک بازیکن دیگر ما درگیر شد و در دوبار بازیکن ما را زد ، فرهاد فخیم هم به داور گفت که باید به او کارت قرمز بدهد . داور هم فقط به دلیل اینکه می‌خواست بازی را کنترل کند هر دو بازیکن را اخراج کرد ، وگرنه فخیم مستحق دریافت کارت زرد دوم نبود .

تقی‌پور در مورد بازگشت محمدرضا سنگ‌سفیدی به تیم مس سونگون نیز عنوان کرد : وقتی انتقال این بازیکن به ایتالیا به بن‌بست خورد ، ما از او خواستیم تا به تیم بازگردد . همه تیم هم به او کمک خواهیم کرد تا همان بازیکن سابق شود و در ادامه راه هم به ما کمک کند و هم خودش دوباره احیا شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه