پیش بازی هفته بیستم لیگ برتر بانوان

0
184

🌀قطار لیگ برتر فوتسال بانوان‌در ایستگاه بیستم

♻️ماندنی ها می مانند و پلی آفی ها همچنان در انتظار رقبا.
🔷تیم‌ملی حفاری که تیزبینانه در حال رصد بازی های باقیمانده لیگ به کمین رقیب مستقیم خود در پلی آف نشسته‌است پس از یک هفته استراحت منتظر تیم‌جوان هیات فوتبال خراسان‌رضویست که پس از آسوده خاطر شدن از حفظ سهمیه خود در لیگ برتر با توجه به مشکلات مالی که دارند ممکن است به دلایل کمبود بودجه از سفر به اهواز سرباز زنند تا شاید استراحت ملی حفاری را به دو هفته افزایش دهند .
حفاری همچنان باید روی کاغذ شانسی را برای نامی نو با یک‌بازی بیشتر قائل باشد که بتواند جای او را در صدر بگیرد و باید کمتر ریسک کند.
حفاری در هر حال صدرنشین است و زیور بابایی حریف خود را در خطه استان کرمان جستجو خواهد کرد.

🔷پویندگان شیرازی فجر با ابهامی به نام عدم حضور ستاره زارع مربی خود میهمان اصفهانی ها هستند .
نامی نو با یک‌بازی بیشتر می خواهد که همچنان فاصله امتیازی خود را با رقیب صدرنشین خود کم کند و شاید برایش رویارویی با دخترانی از جنس مس چه از نوع رفسنجانی و چه از تبار کرمان تفاوتی نکند.
و انگیزه شیرازی های بحران‌زده در این دیدار برای بازپس گیری مقام چهارم‌جدول و قرارگرفتن‌دوباره در کورس پلی آفی ها به زیبایی و حساسیت این بازی جلوه خاصی خواهد بخشید

🔷تفاوت نمی کند مس رفسنجان باشی یا کرمان از سرزمین پسته های نایاب باشی یا از دل کویر پهناور .هرکه باشی باید بجنگی و ثابت کنی که میتوانی با داشتن مدیرانی خوب و آینده نگر ، با اهدافی مشخص و همراه با جذب بازیکنانی حرفه ای و هزینه های به جا در کورس قهرمانی قرار بگیری و مامنی باشی برای تحقق رویاهای دختران‌فوتیالی و فوتسالی این سرزمین.
در حقیقت انتخاب اینکه در داربی مسی ها کدام تیم سود بیشتری خواهد برد سخت است چرا که بازی برابر نامی نو در پلی آف همان قدر سخت است که در برابر ملی حفاری .
باید منتظر بود و دید که برنده جدال دو فاطمه ملی پوش کدام یک خواهند بود ارژنگی یا عتدادی !!

🔷دریژنو فرخ شهر به حکم میزبانی در سودای ترمیم دژ فرو ریخته خود برابر پالایش نفت‌آبادان است تیمی که به لحاظ درگیری های فیزیکی یکی از به نام‌ترین تیمهای حاضر در لیگ‌برتر است.
دریژنویی ها میزبان تیم شهرداری رشت خواهند بود که حضور چندین ساله اش در لیگ‌برتر فوتسال بانوان حکایت از تجربه بسیار خوب تیمداری توسط این باشگاه خوشنام دارد و البته نتیجه این دیدار تغییری در جایگاه جدولی شان ایجاد نخواهد کرد و هردو خواهند آمد که فقط فوتسال خود را به رخ یکدیگر بکشند

🔷اشک های شب یلدای استقلال ساری حکایت از یک بازی برای اعاده حیثیت در برابر پالایش نفت آبادانی دارد که هفته قبل دریژنو را با ۱۳گل به آتش کشید.
استقلالی ها که از الان هوش و حواسشان به رایزنی هایی برای ماندن در لیگ‌ برتر و حفظ تنها سهمیه مازندران است میخواهند جدالی سخت را برای نفتچی های آبادان تدارک ببینند

افزودن دیدگاه