اختصاصی | بابایی : مربیان لیگ برتر بانوان باید به روز باشند !

0
131

‍مصاحبه اختصاصی اخبار فوری فوتسال با زیور بابایی مربی خوشنام و با دانش تیم شرکت ملی حفاری ایران که در حال حاضر تیمش در صدر جدول لیگ برتر فوتسال بانوان قرار دارد :

نظر شما درباره قانون‌پلی آف چیست ؟
با توجه به اینکه اولین سالی ست که انجام‌ میشود باید ببینیم چی پیش میاد .ولی در کل یک سری ویژگی مثبت و منفی دارد . یکی از فواید آن عدم توجه به تفاضل گل هست که به طور مثال ما سالهای گذشته به خاطر عدم حضور تیمها در مقابل ما در تفاضل ضرر کردیم .

حریف شما در پلی آف چه تیمی خواهد بود ؟
ما سه بازی دیگر  داریم و برای ما بسیار مهم است که  صدرنشینی را حفظ کنیم . بعد ببینیم تیم سوم و چهارم چه تیمی خواهد بود . الان هیچ پیش بینی خاصی ندارم و همه تمرکزمان بر روی نتایج سه هفته پایانی تیم خودمان خواهد بود .

نظر شما درباره اختلاف سطح فنی تیمهای حاضر در لیگ برتر چیست ؟
عوامل زیادی در این مسئله دخیل هستند از جمله اختلاف سطح لیگ‌برتر و لیگهای پایین تر و کم تجربگی تیمهایی که از دسته های پایین به لیگ برتر اضافه میشوند و بازیکن ملی پوش و یا با سابقه بازی کمتر در لیگ برتر دارند .
تجربه کم ‌بعضی مربیان و کادر فنی تیمها که فوتسالی نبودند و یا اولین تجربه شان در لیگ برتر هست که باعث تاثیر گذاری در اختلاف سطح فنی بین تیمها شده است . البته من احترام خاصی برای همه همکارانم قائل هستم و امیدوارم روز به روز به دانش همه ما افزوده شود .
مربیان باید تلاش کنند و در حقیقت موظفند که به روز باشند و از علم جدید فوتسال آگاه شوند و وقتی تیمی را قبول کردند حتی در صورت عدم دسترسی به کلاس ها خودشان باید به سمت افزایش اطلاعات حرکت کنند .
و از آن طرف برگزاری کلاسهای دانش افزایی در رشد فوتسال بانوان موثر است .

نظر شما درباره تیم‌ملی فوتسال بانوان چیست ؟
بازیکنان تیم ملی ما الان همه در شرایط بازی هستند و از نظر آمادگی جسمانی در شرایط مطلوبی به سر میبرند و با توجه به قرارداد خانم مظفر با تیم ملی کویت فدراسیون باید سرمربی تیم ملی را مشخص کند تا بین بازیکنان هماهنگی لازم را ایجاد کند چون‌در واقع بازیکنان ما مشخص هستند و سرمربی باید در همان سطح عالی تیم را نگه دارد .
در پایان از اخبار فوری که خبرهای فوتسال بانوان را پوشش می دهد سپاسگزارم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه