الماس‌شهر روی پرتگاه سقوط / آبروی فوتسال قم در خطر !

0
518

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :

تیم الماس شهر قم با قبول یک شکست دیگر در لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های کشور بیش از هر زمان دیگری به سقوط نزدیک‌تر شد .

تیم فوتسال الماس شهر قم که برای اعاده حیثیت و گرفتن سه امتیاز به منظور جلوگیری از سقوط به دسته پائین‌تر این هفته در دیداری حساس مقابل تیم میانه جدولی شهرداری رشت به میدان رفت بود ، با وجود نمایش خوب خود تن به شکست داد تا بیش از هر زمان دیگری سقوط را بیخ گوش خود احساس کند .

در جدول رده‌بندی لیگی که در دو گروه مقدماتی برگزار می‌شود و تیم‌ها به شکل دوره‌ای و در قالب دیدارهای رفت و برگشت رقابت می‌کنند ، موقعیت الماس شهر قم هرگز خوب نیست و این تیم دقیقا در جایگاهی قرار دارد که با تداوم بقا در آن قطعا به لیگ دسته دوم فوتسال ایران سقوط خواهد کرد .

تیم فوتسال الماس شهر قم در این دوره از بازی‌ها تا کنون ۱۱ بازی انجام داده اما فقط طعم پیروزی در یک مسابقه را چشیده ، دو بار مساوی کرده و از ۸ بازی خاطره تلخ شکست را در ذهن دارد ، به همین دلیل با پنج امتیاز از ۳۳ امتیاز توزیع شده تا این هفته ، در مکان هشتم جدول ۹ تیمی گروه نخست جای دارد .

نماینده فوتسال قم که از ۱۱ بازی خود یک برد ، دو تساوی ، ۸ باخت ، ۱۸ گل زده ، ۳۲ گل خورده ، تفاضل گل منفی ۱۴ و تنها پنج امتیاز اندوخته ، این هفته برابر تیم رده ششمی شهرداری رشت تن به شکست سه بر دو داد اما خوش‌شانس بود که تیم رده نهمی صدرای شیراز هم در خانه خود باخت ، و الّا نماینده قم اکنون قعرنشین لیگ دسته اول فوتسال ایران بود .

در جدول رده‌بندی گروه نخست مسابقات فصل ۹۸ – ۱۳۹۷ لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های ایران تا پایان هفته دوازدهم تیم نفت امیدیه با ۱۱ بازی و ۲۶ امتیاز صدرنشین است ، خالص‌سازان زنجان و هایپرشهر شاهین‌شهر با ۲۴ و ۲۱ امتیاز در رده‌های دوم و سوم این گروه ایستاده‌اند .

همچنین تیم پاس البرز با ۱۸ امتیاز ، نام‌آوران رسالت مازندران با ۱۷ امتیاز ، شهرداری رشت با ۱۷ امتیاز ، هبلکس رضوی مشهد با ۱۰ امتیاز ، الماس شهر قم با پنج امتیاز و صدرای شیراز با سه امتیاز مکان‌های چهارم تا نهم جدول رده‌بندی گروه نخست لیگ دسته اول فوتسال ایران را به خود اختصاص داده‌اند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه