اختصاصی اخبار فوری فوتسال | نقدی بر حال و روز تکراری این روزهای آذرخش بندرعباس / خود کرده را تدبیر نیست !

0
235

تحلیل روز
خود کرده را تدبیر نیست !
مربیان و سرپرستان تیم آذرخش بندر عباس تمامی تقصیرها را متوجه مسئولین شهر میکنند و آنها را بی لیاقت ، بدقول و بی تدبیر میدانند .

اما آیا خود مربیان و سرپرست این تیم در وجود این مشکلات نقشی نداشته اند ؟ آیا آنها با رفتار و عمکرد خود به این مسئله دامن نزده اند ؟

در لیگ برتر کشور باشگاههایی وجود دارند که میتوانند قول های زیادی به بازیکنان بدهند و تیمهایی نجومی بسازند ، اما آنها به این فکر هستند که باید روزی این مبالغ را به بازیکنان پرداخت کنند و به همین دلیل ، خریدهای کلان انجام نمیدهند چرا که میدانند به بازیکنان و مربیان خود متعهد هستند . اما اگر سری به کمیته فوتسال بزنید و قرارداد بازیکنان و مربیان این تیم جنوبی کشور را ملاحظه کنید خواهید دید که قرارداد اکثر بازیکنان و مربیان این تیم از غالب بازیکنان و مربیان کشور بالاتر است . قراردادهایی که در این وضعیت اقتصادی نشان از بی تدبیری مدیران این تیم است . آن هم در موقعیتی که هر ساله آنها میدانند که پیدا کردن کسانی که این مبالغ هنگفت را به بازیکنان بدهند بسیار مشکل خواهد بود . در حقیقت آنها استارت یک تیم خوب لیگی را میزنند و در بین راه سوخت شان تمام شده و شروع به نالیدن میکنند . این مسئله چند سال است که در این تیم تکرار شده است . شکایت ، نالیدن ، نالیدن و نالیدن .

آیا بهتر نیست پای خود را به اندازه گلیمتان دراز کنید ؟

آیا بهتر نیست بجای اتکا به بازیکنان غیر بومی گران قیمت ، از ظرفیت ارزان بازیکنان بومی خود استان استفاده شود ؟
خیلی از تیمهای لیگی اکنون این کار را انجام میدهند . اما آذرخش همیشه میخواهد خاص باشد ، البته در بدهکاری و اعتراض و تمرین نکردن و حضور در بازی ها با ۵ بازیکن و خیلی از حواشی که این روزها دیگر تکراری شده است .
شاید با اضافه شدن یک مدیر کار آمد که مدیریت هزینه ها را به خوبی انجام دهند بتواند بسیاری از مشکلات کنونی این تیم خوب شهرستانی را رفع کند . تا از این وضعیت اسفبار و تکراری خارج شود .

ارسلان حسینی
اخبار فوری فوتسال

افزودن دیدگاه