یاری : لیگ فوتسال بانوان به پویایی لازم دست یافته است / می‌توانیم قهرمان شویم !

0
156

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از برنا :

سرمربی تیم نامی‌نو اصفهان بر این باور است ، لیگ فوتسال بانوان امسال وضعیت مطلوبی دارد و توانسته پویایی لازم خود را به دست بیاورد .

هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان با برگزاری ۵ دیدار پیگیری شد . در این هفته از مسابقات ، تیم نامی نو اصفهان موفق شد با نتیجه ۲ بر یک دختران کویر مس کرمان را شکست دهد و اختلاف امتیاز خود را با تیم رده سومی مس حفظ کند .

شهناز یاری ، سرمربی تیم نامی‌نو اصفهان ، درباره این بازی گفت : بازی سختی بود . هر دو تیم بازیکن گلزن خود را در اختیار نداشتند . تیم مس کرمان در نمیه نخست بازی خوبی انجام داد و توانست گل اول را وارد دروازه کند ولی خوشبختانه توانستیم در همان نیمه اول گل خورده را جبران کنیم و نیمه دوم را با انگیزه بیشتری شروع کنیم .

وی ادامه داد : خوشحالم که در نهایت موفق شدیم گل برتری را بزنیم و برنده بازی باشیم . مس کرمان از تیم های سرعتی لیگ محسوب می‌شود . بنابراین بازی کردن در مقابل چنین تیمی آن هم در خانه حریف کار آسانی نبود .

یاری اضافه کرد : لیگ فوتسال بانوان امسال وضعیت مطلوبی دارد . امسال هیچ تیمی اجازه ندارد به اختیار خود بازی خاصی را لغو کند . بنابراین هیچ تیمی به راحتی نمی‌تواند به رده بالای جدول صعود کند . از طرفی امسال قانون پلی آف به مسابقات اضافه شده که قطعا باعث جذابیت بازی‌ها خواهد شد چون در این صورت حتی تیم چهارم جدول نیز شانس قهرمانی دارد ، در واقع می‌توان گفت لیگ بانوان پویایی لازم خود را به دست آورده است .

سرمربی نامی‌نو درپایان درمورد شانس قهرمانی تیمش در پایان فصل اظهار کرد : قطعا شانس قهرمانی داریم . از همان روز نخست که با نام سپید رود تهران وارد لیگ شدیم تا زمانی که به اصفهان آمدیم و تغییر نام دادیم هدف ما قهرمانی بود و بدون شک برای رسیدن به این امر مهم از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه