اختصاصی | ایستگاه نوزدهم لیگ‌برتر فوتسال بانوان در غیاب صدرنشین !

0
154

حساس ترین دیدار هفته جدال دیدنی دختران‌کویر مس کرمان با نامی نو اصفهان در حالی برگزار شد که رقابت برای بردن بود یکی مدعی برای نزدیک شدن به صدر و دیگری برای حضور بی تردید در پلی آف . فقط حسرت رقابت برای خانم گلی در این دیدار به دل ساراشیربیگی و فاطمه ارژنگی ماند چراکه به دلیل محرومیت فرصت هنرنمایی نیافتند .

شهرداری رشت چند هفته ایست که همچنان میزبان خوبی ست چرا که میهمانان خود را با دست پر به خانه روانه می کند شاید حضور شهرداری رشت در لیگ برتر فوتسال بانوان یک پیام مهم برای شهرداری های دیگر شهرها باشد که در این وانفسای بی توجهی به ورزش بانوان ، شهرداری ها میتوانند حامی جامعه زنان شهر باشند و این‌جمله به یاد ماندنی را که ” اگر زنان جامعه ورزش نکنند ورزش مردمی نخواهد شد ” را در عمل نشان‌دهند .

مس رفسنجان‌ با درخشش فاطمه اعتدادی یکی از ده فوتسالیست برتر جهان توانست خود را از پویندگان فجر شیراز جدا کند و کم کم خود را برای دیدار با صدرنشین جدول در پلی آف آماده کند .

رقابت زنانه در فوتسال شیراز برنده ای نداشت تقسیم امتیاز در حالی اتفاق افتاد که پویندگان صنعت فجر شیراز می توانست با برتری برابر همشهری خود امید بیشتری برای کسب رتبه چهارم و شانس مجددی برای رتبه های بهتر داشته باشد اما با این‌تساوی برابر تیم پارس آرایی که صرفا برای فوتسال آمده بود و با توجه به بازی های سخت تر پویندگان نسبت به مس رفسنجان در هفته های پایانی ، می شود روی کاغذ این تیم را بازمانده از پلی آف دانست .

نفتچی های مغرور با ۱۳ گل دژ دریژنویی را فرو ریختند که هیچ نشانی از طراوت و بازی فیزیکی هفته قبل آنها دیده نشد .
و در مقابل پالایش نفت آبادان میخواست تا ثابت کند ، امسال جایگاهشان در جدول تصادفی بوده و برنامه های زیادی برای حضوری مقتدارانه در لیگ آینده خواهند داشت .

مشهدی های جوان که هفته ها منتظر چنین لحظه ای بودند و شاید برای داشتن خاطره ای خوش از لیگ برتر امسال آرزوهای شب یلدای خود را وقف پیروزی بر استقلال ساری کرده بودند توانستند به رویای شیرین پیروزی در دیدار خانگی خود برابر تیمی که تا آخرین لحظه حضورش در مشهد ، در پرده ای از ابهام قرار داشت ، تحقق بخشند . استقلال ساری تیم جوان و غیرتمندی که حتی دروازه بان ذخیره به همراه نداشت و مجبور به قرار دادن یکی از بازیکنان درون دروازه شد که شاید اگر روح جوانمردانه مهاجمین مشهدی نبود گلهای بیشتری دریافت می کردند .
دیداری که رتبه دهم جدول و حفظ سهمیه ای که تا این لحظه فقط با حمایت هیات فوتبال خراسان رضوی و وعده های پوشالی دیگر ارگانها ، با چنگ و دندان برایش جنگیدند را به ارمغان آورد .
ارتقا رویا کلاتی در جدول گلزنان لیگ دیگر هدیه شب یلدای تیم‌هیات فوتبال خراسان رضوی بود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه