در لیگ دسته اول چه گذشت؟

0
286

در هفته دوازدهم لیگ دسته اول چه گذشت؟

گروه الف:
پاس ناجا ۳– هبلکس رضوی مشهد ۳
گل پاس :رضا ابگون ، بهنام فکور ، نادر نادری
جوانی بر تجربه پیروز شد.تیم جوان و سرباز ناجا با ۳ گل توانست با تجربه های مشهدی را شکست دهد تا هبلکس از صعود ناامید شود.از آن طرف پاس به صعود امیدوار شد.اگر چه فاصله ای با صدر جدول زیاد است.
پاس با ۱۸ امتیاز در رده چهارم گروه و هبلکس با ۱۰ امتیاز در رده هفتم است.
_ حاشیه:نیمه اول دیدار پاس البرز و هبلکس مشهد بدلیل عدم حضور پزشک دیرتر آغاز شد

نفت امیدیه ۴– نام‌آوران رسالت مازندران ۱
گل نفت: سعید کرمی , هاشم شیرعلی ۳ گل
گل رسالت:فرزاد رعیت
نفتی ها اسب خود را برای صعود زین کرده اند و با فاصله در صدر گروه هستند.این فاصله تا حدی خیال آنها را از صعود راحت کرده و هفته های پایانی را راحت تر بازی میکنند.امه رسالت نتوانست شرایط تیمش را بهبود بخشد و حالا با ۱۷ امتیاز در رده پنجم است.نفتی ها با ۲۶ امتیاز در صدر گروه اول هستند.

شهرداری رشت ۳– الماس شهر قم ۲
گل شهرداری : سینا بخشی ۳
گل الماس:محمد برزگر ۲ گل
رشتی ها با یک پیروزی خانگی خیال خود را از ماندن در لیگ دسته اول راحت کردند و از آن طرف قمی ها را به مرحله خطر رساندند.این پیروزی برای شهرداری رشت یعنی رسیدن به امتیاز ۱۷ و رده ششم گروه و برای الماس صهر قم یعنی توقف در امتیاز ۵ و رده هشتم گروه نه تیمی !

شهر صدرا شیراز ۲ – هایپر شهر شاهین شهر۳
گل صدرا: هادی بافنده , رضا طهماسبی
گل هایپر: مجید کیانی, کامبیز گمرکی،احسان فیروز پور
هایپری ها با پیروزی خارج از خانه برابر صدرا شیراز ،رده دوم را تثبیت کردند.شیرازی ها اگر چه تیم متفاوتی از نیم فصل اول هستند،اما این کافی نیست و حالا گزینه اول سقوط هستند.تنها ۳ امتیاز دارند و رده نهم جدول هستند.هایپر هم با ۲۴ امتیاز در رده دوم هستند
تحلیل گروه:دو تیم نفت و هایپر گزینه اول صعود از این گروه هستند.خالص سازان هم تیم مهمی ست .این ۳ تیم مثلت صعود را تکمیل کرده اند.انتهای جدول هم دو تیم الماس شهر قم و صدرا شیراز رو به سقوط هستند.

گروه ب:
شهرداری قزوین – مقاومت تهران
جمعه سی ام آذر ۹۷_ ساعت ۱۴

رعد پدافند اصفهان ۱ – سفیر گفتمان تهران۵
گل رعد:امید حسین پوزش
گل سفیر:مجتبی امیرخانی ۲ گل_فرهاد فلامرزی_کریم مهدی زاده_محسن کبیریان
رعدی ها توان مقاومت برابر تیم اول گروه را نداشتند و سفیر گفتمان با ۵ گل پیروز شد تا گزینه اول صعود بماند.از ان طرف رعد هم گزینه اول است.اما در سقوط!
سفیر با ۲۳ امتیاز در صدر و رعد با ۷ امتیاز ور قعر جدول است

مقاومت عباس‌نژاد اقلید ۲ – شاهد رامک شیراز ۰
گل مقاومت اقلید: بهزاد امانی , مسعود هدایت
دو تیم همسایه جدولی برابر هم قرار گرفتند و در نهایت میزبان پیروز شد تا بالاتر بماند.مقاومت برای پیروزی ۲ گل زد و ۳ امتیاز را کسب کرد تا با ۱۲ امتیاز در رده ششم گروه باشد.اما رامک شیراز با این شکست با ۹ امتیازی که داشت همان رده هفتم ماند

ایرالکو اراک ۳ – شاهین کرمانشاه ۴
گل شاهین :وحید نوری ۲ , حامد ایوانی
گل ایرالکو: محمد شماعی, محمد کریمی , فرزاد مهری
اراکی های مدعی نیم فصل اول،حالا در طول هفته به جای تمرین،به حاشیه های کنار این تیم میپردازند.ایرالکو مدعی صعود بود.اما حالا روز به روز در جدول سقوط میکند و این هفته هم در بازی خانگی به شاهین کرمانشاه باخت .شاهینی ها در گروه دوم ،دوم هستند و ۲۰ امتیاز دارند.ایرالکو با ۱۳ امتیاز در رده پنجم جدول هستند و دیگر انگیزه صعود ندارند.
🔺توقف و درگیری در بازی دو تیم
تحلیل گروه:
در این گروه هر هفته یک تیم از جمع مدعیان خارج میشوند و حالا ۳ تیم برای صعود میجنگدند.سفیر گفتمان گزینه اول است.شاهین کرمانشاه گزینه دوم و مقاومت تهران هم با یک بازی کمتر میتواند این جمع را کامل کند.
در انتهای جدول رامک و رعد هم گزینه اول سقوط هستند

افزودن دیدگاه