صالح:فکر میکنم برای کمیته فوتسال فدراسیون نمیخواست کسی خارج از بدنه باشد/ناظم الشریعه باید برای موفقیت، سبک بازی تیم ملی را تغییر دهد

0
296

اختصاصی اخبار فوری فوتسال
ناصر صالح مدرس فدراسیون فوتبال در گفتگو با اخبار فوری فوتسال پیرامون انتخاب پرهیزگار به عنوان سرپرست کمیته فوتسال گفت:
واقعا اگر فدراسیون فوتبال هدفش پیشرفت فوتسال است باید در انتخابها فنی تر تصمیم بگیرند . بایستی کمیته فنی تشکیل میشد و در ارتباط با این پست تصمیم گیری میشد.
پرهیزگار را میشناسم در خدمات ایشان به فوتبال کشور اصلا شکی نیست .اما کسی که در راس فوتسال کشور قرار میگردد بایستی فردی باشد که رنج فوتسال را برده باشد و سالیان سال در این رشته باشد.
من فکر میکنم آقای پرهیزگار در حالی که انسانی شریفی هستند اما احساس میکنم که شاید فدراسیون فوتبال نمیخواهد کسی از خارج بدنه آنها اضافه شود و فکر میکنم آنها میخواهند کسی را داشته باشند که فقط اجرا کننده دستورات ریاست فدراسیون باشد.
مربیان جوانی همچون ناظم الشریعه و صانعی مربیان خوب کشورمان هستند اما به عقیده من در انتخاب مربیان ملی نیز بایستی از کمیته فنی فدراسیون نظر گرفته شود و آنجا استانداردهای لازم برای اینکه کسی مربی تیم ملی کشورمان شود مشخص گردد . آقای ناظم الشریعه زحمت کشیده است اما من فکر میکنم اگر برای مسابقات جام جهانی ۲۰۲۰ موفق بشویم باید کمیته فنی ما نشست داشته باشد‌.
با تمام احترامی که برای آقای صانعی قائل هستم اما نباید این اتفاق برای تیم ملی ما در بازیهای المپیک می افتاد . باید به این تیم افراد با تجربه به عنوان مدیر فنی کمک کنند تا رسیدن به قهرمانی نزدیک تر شود.
متاسفانه تصمیم گیرنده اصلی مربیان تیم ملی آقای ترابیان نبود بلکه مستقیما این انتخابها توسط آقای تاج انجام میشد. اگر تیم ملی بخواهد در جام جهانی ۲۰۲۰ موفق شود آقای ناظم الشریعه باید تغییر جدیدی در تیم ملی بوجود بیاورد و روشی خاص آنها را هدایت کند. اینکه ما از سالها پیش تا کنون فقط متکی به قدرت ستاره های تیم ملی هستیم یک نقطه ضعف است. اما این روش همیشه جواب نخواهد داد.
اعتقاد من اینست که ناظم الشریعه برای موفقیت نگرش تیم ملی را عوض کند و با این سبک تیم ملی به موفقیت نخواهد رسید. تیم روسیه با ۵۰ درصد بازیکنان خود با اختلاف یک گل به تیم ما میبازد و گل خورده زیاد نشان میدهد که هنوز دفاع تیم ملی ترمیم نشده است.ایران در بازی دوم دوستانه خود مساوی میکند , تیم ملی باید در آن بازی با سبکی متفاوت بازی میکرد که این کار انجام نشد.

افزودن دیدگاه