اسامی داوران هفته هفتم لیگ دسته دوم فوتسال کشور

0
207

لیگ دو فوتسال هفته هفتم
پنج شنبه ۹۷.۹.۲۹ ساعت ۱۵
چوار۶۵ایلام……….آساره اندیمشک
حمید رضا طیب طاهر ی……….. قم
محمد جواد بابلی …………………قم
امیر حسین نادب ………………….قم
جهانگیر فراهانی……………………قم
…………………………..
جمعه ۹۷.۹.۳۰ ساعت ۱۵
حسین زاده آمل……….شهروند گلوگاه
بهبود کاویانی ………………. تهران
حامد سلیمانی………………. تهران
شاهین عباسی …………….. تهران
داود سالکی ………………… تهران
…………………………….
شهرداری صبا شهر ………عقاب لنگرود
هادی لطفی……………….. آ شرقی
عیسی قربانی……………… آ شرقی
هادی ترابی……………….. آ شرقی
موسی قربانی …………….. آ شرقی
…………………………….
سفیدرودآستانه……. شهروندمرزن آباد
میثم جوادی………………… آ غربی
اصغر زاهد پور …………….. آ غربی
یوسف افضلی………………. اردبیل
وحید خاور …………………. آ غربی
……………………………
امید آذربایجان……. کیان پارس آباد
کمال با یزیدی ……………. آ غربی
بهنام اختیاری …………….. آ غربی
مهدی فتحی……………….. آ شرقی
امین استوار ……………….. آ غربی
………………………….
شهرستان شوط ………. الغدیر اردبیل
میر هادی اسماعیلی ………. آ شرقی
انور ابراهیم پور …………….. آ شرقی
آیدین طایفه…………………. آ شرقی
محسن حمدی پور …………. آ شرقی
………………………….
ساکا پخش سقز …… آروم آلیاژ ارومیه
سجاد ابوالفتحی …………. همدان
داود فروتن ………………. همدان
علی عارفی ………………… همدان
طاهر عافیتی ……………… همدان
…………………………
شهدا ایلام………. ستارگان لرستان
محسن سبزواری ……… اصفهان
رضا ملکی ……………….. مرکزی
مهدی احمدی …………… اصفهان
علیرضا حسن زاده ……… اصفهان
……………………….
دانشگاه آزادشادگان….. پلیمرکرمانشاه
مهدی صفایی ………….. کهکیلویه
احسان نعمتی………….. کهکیلویه
سعید دارابی ……………. کهکیلویه
ابوذر سعید یان پناه …… کهکیلویه
…………………………
پاس تهران…… دلسوختگان اهل بیت
مصطفی کرد ……………… البرز
رسول بازرگان ……………… البرز
مصطفی پیری ……………. البرز
مهدی وارث ……………….. البرز
…………………………
پدیده فیروزکوه…… پیمان شاهرود
وحید خلیلی …………… مازندران
مرتضی وفایی نژاد ……. مازندران
علی اکبر قاسمی………… سمنان
علی اصغر عامریان…. …. سمنان
…………………….
هیئت فوتبال فارسان…. هیئت آران بیدگل
علی اسماعیل سزاری………. خوزستان
امید سعدی ………………… خوزستان
علی دشتی …………………. خوزستان
جلیل آلبو غبیشی ………… خوزستان
………………….
آراد فاخر شیراز………… میبد یزد
مهدی طاهری ………… کرمان
میلاد سعیدی ………… کرمان
محسن گیلانی ……….. کرمان
جمال مراد بخش …….. کرمان
…………………………..
ش رضایی فیروز آباد…. فولاد زرند ایرانیان
محسن وحدانی ……………. بوشهر
محمد حسین شیخ زاده ….. یزد
جواد دهقان…………………. فارس
داور وقت
………………….
فولاد سیرجان …… مارون کهکیلویه
سعید قربانی زاده ………… فارس
اسماعیل نعمتی…………… فارس
عادل مرزبان ………………. فارس
ایمان سمیعی ……………. فارس
…………………..
مقاومت مشهد……. هامون سیستان
میلاد محمدیان ……….. مازندران
آرمین ابراهیمی………… مازندران
محمد آریان ……………. مازندران
بهروز دیناد………………. مازندران
…………………….
دانش ورزش فریمان . شهرداری بسطام
محمود طهان………… خراسان جنوبی
مرتضی وزیری ………. سیستان
محمد ملا شاهی ……. سیستان
امیر یکه خانی …….. خراسان جنوبی
………………………
پاسارگاد گرمسار …………. صبا یزد
سعید صفا منش ……. خراسان رضوی
سیدعلی هاشم زاده…. خراسان رضوی
علی اکبر حصاری …… خراسان رضوی
مرتضی ناظوری ……. خراسان رضوی
……………………………….
لطفا دقت نمائید تمام مسابقات روز جمعه میباشد .
فقط بازی
چوار۶۵ ایلام ……. آساره اندیمشک
روز پنجشبه میباشد .

افزودن دیدگاه