حاجیوند : تصمیمات لازم در خصوص دیدار با سفیر اتخاذ خواهد شد / نباید ادامه فصل را از دست دهیم !

0
138

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی فردای ورزش :

مدیر امور ورزش ایرالکو تاکید کرد که تصمیمات لازم در خصوص شکست تیم فوتسال ایرالکو مقابل سفیر اتخاذ خواهد شد .

حامد حاجیوند در خصوص شکست سنگین تیم فوتسال ایرالکو برابر سفیر گفتمان تهران اظهار داشت : در ورزش نتایج غیر قابل پیش بینی هستند و در بعضی روزها نتایجی رقم میخورد که به هیچ وجه برای هیچ کس باور پذیر نیست اما باید بتوانیم تا جایی که ممکن است تبعات بعدی کسب نتایج عجیب را مدیریت کنیم تا تیم مجدد در مسیر اصلی خود قرار بگیرد .

وی ادامه داد : در دیدار برابر سفیر گفتمان تهران تیم ما با توجه به غیبت چند بازیکن بدلیل مصدومیت در شرایط ایده آلی نبود و از آن سو نماینده تهران که صدرنشین لیگ دسته اول است با انگیزه و هماهنگی بسیار خوبی برابر تیم ما صف آرایی کرد و به نوعی روز بد ایرالکو روز خوب سفیر گفتمان بود .

مدیر امور ورزش ایرالکو تصریح کرد : نمی خواهیم با پرداختن بیش از حد به این شکست سبب شویم بازی های باقی مانده تیم که همگی برایمان از اهمیت بالایی برخوردار هستند تحت تاثیر قرار بگیرند ولی مجموعه ایرالکو با نظر مثبت مدیر عامل و سایر مدیران سرمایه گذاری خوبی در ورزش انجام داده است و این سرمایه گذاری باید خروجی مناسبی داشته باشد .

وی افزود : به همین منظور در روز های آینده ای با هماهنگی مدیرعامل باشگاه جلسه ای پیرامون دلایل شکست سنگین ایرالکو برابر سفیر تشکیل خواهد شد و در آن جلسه تصمیمات لازم با همفکری سایر مسئولین اتخاذ خواهد شد .

حاجیوند در ادامه گفت : پنجشنبه یک دیدار بسیار حساس با شاهین کرمانشاه داریم و قطعا با حضور و حمایت هواداران و کارگران پر تلاش شرکت که سرمایه های اصلی این تیم هستند می توانیم ضمن جبران نتیجه هفته گذشته خود را مجدد به مدعیان صعود به پلی آف برسانیم .

وی در پایان تصریح کرد : در بازی های که ایرالکو میزبان است تلاش می کنیم بهترین امکانات را برای تیم داوری و تیم میهمان مهیا کنیم ولی متاسفانه در بازی برابر سفیر شاهد این بودیم که بازی در یک سالن غیر استاندارد و با نقایص بسیار زیاد برگزار شد و علیرغم اعتراض سرپرست تیم ما از سوی نماینده فدراسیون به آن توجه ای نشد که جا دارد سازمان لیگ فوتسال نظارت بیشتری در این خصوص داشته باشد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه