اختصاصی اخبار فوری فوتسال | در ایرالکو اراک چه خبر است ؟ هر دم از این باغ بری میرسد / تازه تر از تازه تری میرسد / تماس مرتضی وکیلی بازیکن دیگر تیم ایرالکو با خبرنگار ما !

0
489

بازتاب شکست سنگین ایرالکو در لیگ دسته اول / صدای مرتضی وکیلی بازیکن دیگر جداشده از ایرالکو در آمد / شب بازی با اقلید در زورخانه خوابیدیم !
شکست سنگین ایرالکو در برابر سفیر گفتمان تهران تبعات زیادی داشته است . از دفاعیات رجائیان سرمربی تیم تا مصاحبه جواد قدیری بازیکن اسبق این تیم و بیانیه باشگاه برای توضیح دلایل شکست از کادر فنی این تیم و حالا مصاحبه حاشیه ای مرتضی وکیلی بازیکن جداشده از ایرالکو را در این باره بخوانید :

اینکه آقای رجائیان گفته اند که مرتضی وکیلی را نخواسته بودیم این طور نیست چراکه من بازی دوستانه این تیم مقابل پاس هم در نیم فصل دوم بازی کردم تا چهارشنبه همین هفته هم با من تماس گرفتم و من به اراک رفتم اما متاسفانه باز هم هیچ مبلغی به حساب من واریز نشد و تصمیم گرفتم که سر مسابقه با سفیر حاضر نشوم .
نمیدانم این صحبتها از کجا آمده و اعلام میکنند که مرا نمیخواستند اگر اینطور بود چرا برای بازی با سفیر به من زنگ زدند .

تمام اتفاقات بد از زمان حضور آقای دشمند مدیر این تیم در باشگاه ایرالکو اتفاق افتاده است . ایشان به من گفتند که بایستی ۲۰ میلیون تومان واریز کنید تا تسویه حساب تو را صادر کنیم در حالیکه آنها حتی یک ریال به حساب من واریز نکرده بودند . و طبق قانون ما میتوانستیم فسخ قرار داد یک طرفه کنیم چرا که هیچ پولی دریافت نکرده بودیم . و این فسخ را بالاخره از هیات فوتبال اراک گرفتیم .

ایشان عنوان کرده بودند که شرایط تیم ما خیلی خوب است در حالیکه من اعلام میکنم شرایط تیم ایرالکو خیلی بد است . آیا اینکه تاکنون هیچ مبلغی دریافت نکردیم ، شرایط تیم خوب است ؟ آیا ۲۰ دریافتی بقیه شرایط تیم را خوب نشان میدهد ؟ آیا برخوردهای بد مدیر عامل این تیم نشان دهنده شرایط خوب تیم است ؟ آیا اینکه ما قبل بازی با اقلید در آخرین بازی نیم فصل اول در زورخانه خوابیدیم نشان دهنده شرایط خوب است ؟

آنها سه بازیکن در نیم فصل دوم به جای ما گرفته اند تا بدون اینکه هزینه ای به ما پرداخت کنند سه بازیکن دیگر را جایگزین کرده و به آنها هم پولی ندهند تا فصل تمام شود . الان تا جایی که اطلاع دارم به آنها نیز هیچ پرداختی نداشته اند و شنیده ام که آقای رجائیان از چک شخصی خودشان به آنها داده که سر مسابقه حاضر شده اند . برای اولین بار بود که میدیدم بازیکن برای بازی در یک تیم با خود لوازم خانگی شخصی آورده است و باشگاه زیر بار این مسئله نمیرفت .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه