اخبار فوری فوتسال | مس , نفت را به آتش کشید/فرخ شهر برنده جدال ۶ امتیازی/ داستانی تیمی که همچنان نمی بازد!!!

0
143

اختصاصی اخبار فوری فوتسال

ملی حفاری تیمی  که با شکست غریبه است .تیم ملی حفاری نشان داد اگر صدر نشین است لیاقت این جایگاه را دارد در روزی که شیرازی ها عزم خود را برای کسب عنوان سومی جدول جزم کرده بودند زیور بابایی مربی تیم حفاری پس از برد ۸ بر یک از ستاره زارع نشان داد که شایسته داشتن نیم نگاهی به نیمکت تیم ملی فوتسال بانوان پس از شهرزاد مظفر است.او و یاران سحر پاپی تصمیم دارند تا با اختلاف امتیاز بالا و کسب رتبه اول جدول در مسابقات پلی آف آماده رویارویی با تیم چهارم لیگ‌ شوند. هرچند امیدواریم حال و روز ناخوش این‌روزهای باشگاه ملی حفاری که دامن تیم فوتسال آقایان را گرفته گریبانگیر تیم خوب و دوست داشتنی بانوانش نشود!!
نامی نو، به همسایه خود نیز رحم نکرد!
نامی نو همچنان در تعقیب ملی حفاری در برابر پارس آرایی های شیرازی بدون نسترن مقیمی گلزن دوم تیمش صف آرایی کرد تا ثابت کند در نبود او هم میتواند حریفش را ۴تایی کند, تا فاصله ۵ امتیازی خود را با ملی حفاری حفظ نماید و در‌ پلی آف “نامی ” ” نو” و اعتباری دوچندان برای خود دست و پا کند.
بازی شش امتیازی هفته!
در دیگر بازی این هفته دریژنو فرخ شهر در بام‌ایران با تکیه بر بازی کاملا فیزیکی و درگیرانه و دوندگی فراوان طعم شیرین پیروزی را بر تیم جوان هیات فوتبال خراسان‌ رضوی چشید که در بیشتر بازی های لیگ نیمه های دوم متفاوتی داشته است.
آمار نود و پنج گل خورده از تیم فرخ شهر، نشان از عملکرد ضعیف کار دفاعی این تیم در لیگ دارد که خود معظلی است برای فوتسال ما. وقتی نیم نگاهی به جدول رنکینگ گلهای خورده می اندازیم ۲۷۰ گل خورده تنها برای ۳ تیم انتهای جدول میبینیم!!!!
دختران تشنه مس، با گلزنی هایشان لیگ را سیراب کردند!
دختران کویری مس کرمان رشتی ها را در شهر خودشان زمینگیر کردند تا آب و هوای رشت تا مدتی زیر سایه فاطمه ارژنگی ابری بماند تا با هشتاد و نه گل زده و یک بازی کمتر، در صدر برترین گلزنان لیگ قرار گیرند و جایگاه سوم خود را تثبیت نمایند.
مس، نفت را آتش زد تا چهارم شود.
مس رفسنجان با هنرنمایی فاطمه اعتدادی که این روزها آوازه حضورش در میان ده بازیکن برتر جهان خودنمایی می کند توانست در یک بازی سنگین نفتی ها را به آتش بکشد و سه امتیاز شیرین را به اندوخته هایش اضافه کند

نگار افشار – اخبار فوری فوتسال

افزودن دیدگاه