پیش بازی هفته هجدهم لیگ برتر بانوان

0
119

نیم نگاهی به هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال بانوان

♻️اگر لیگ برتر فوتسال بانوان را از صدرنشین جدول به تحلیل نگاهی گذرا داشته باشیم
🔸یاران سحر پاپی در تیم شرکت ملی حفاری برابر کاپیتان تیم ملی نسیمه غلامی و بازیکنان خوب تیم پویندگان فجر چشم به پیشی گرفتن از تیم اصفهانی نامی نو دوخته اند.پویندگانی که جشنواره گل در دیدار قبلی خود راه انداخت این بار هم می خواهد در برابر میزبان خودی نشان دهد تا چشم انتظار نتیجه بازی دختران‌کویر مس باشد تا شاید رتبه سوم‌را با یک بازی بیشتر موقتا از آن خود کند.
🔸در دیگر بازی دو شهر هم مرز شیراز و اصفهان یعنی پارس آرا و نامی نو جدالی دیدنی خواهند داشت تا با توجه به ۵۱ گل خورده پارس آرا فرصتی برای نامی نو و سارا شیر بیگی برای پشت سر گذاشتن فاطمه ارژنگی باشد.
🔸کویر نشینان مس کرمان‌با روحیه ای بالا از دیدار گذشته خود میزبان شهرداری رشتی خواهند بود که در طول فصل گاهی نشان داده که میتواند حریف سختی باشد.
🔸مس رفسنجان و پالایش نفت آبادان هر دو با اندوخته های ۳ امتیازی از بازی قبل به دنبال کسب سه امتیاز این بازی هستند یکی برای ماندن در جایگاه پنجم و دیگری برای تصاحب این جایگاه جدالی دیدنی را رقم‌خواهند زد با این توضیح که تیم مس رفسنجان زینب کرمی دروازه بان خوش آتیه خود را به دلیل سه کارته بودن در اختیار ندارد تا نفتی ها برای ذوب کردن مس خیالی آسوده تر داشته باشند
🔸و اما دریژنو فرخ شهر میزبان جوانترین تیمی خواهد بود که بازیکنانش کمترین تجربه بازی در لیگ‌برتر را دارند ودر آینده ای نه چندان‌دور از نوجوانان و جوانان‌حاضر در این تیم مشهدی به یقین بیشتر خواهید شنید،باید دید بازیکنان با تجربه تیم هیات فوتبال خراسان رضوی از دژ فرخ شهر امتیازی را برای تیم خود به ارمغان خواهند آورد و با توجه به تفاضل گل منفی کمتر جای دریژنو را خواهد گرفت یا نه ! و آیا رویا کلاتی بازیکن ملی پوش این تیم میتواند به جایگاه خود در جدول گلزنان ارتقا و تفاضل گل منفی این تیم را بهبود بخشد!!
🔸 استقلال ساری که پرچم‌ساروی ها‌ را در فوتسال بانوان بالا نگهداشته است این هفته را به استراحت خواهد پرداخت

افزودن دیدگاه