اعتدادی : همه بازیکنان ایران لیاقت این افتخار را داشتند !

0
496

نامزدهای برترین دروازه‌بان و بازیکن سال ۲۰۱۸ فوتسال جهان به‌طور رسمی اعلام شدند که در بین ۱۰ گزینه برتر در دو بخش بهترین گلر و بهترین بازیکن نام فرزانه توسلی و فاطمه اعتدادی دروازه‌بان و بازیکن تیم ملی بانوان ایران به چشم می‌خورد . ملی‌پوشان فوتسال ایران برای دومین بار پیاپی توانستند قهرمان آسیا شوند و به همین دلیل هم دو بازیکن ایرانی در جمع برترین‌های جهان جای گرفته‌اند . در همین راستا به سراغ یکی از ستاره‌های فوتسال ایران ، آسیا و البته جهان رفتیم . گفت‌وگوی « فرهیختگان » با فاطمه اعتدادی را در ادامه می‌خوانید .

انتخاب به‌عنوان یکی از ۱۰ فوتسالیست برتر جهان افتخار بزرگی است . چه حسی دارید ؟

خوشحالم بابت این اتفاق و خدا را شکر می‌کنم که بین ۱۰ بازیکن برتر جهان قرار گرفتم . احساس می‌کنم این خوشحالی نه برای من که برای تمام تیم فوتسال ایران و افتخارش برای تمام کشور است . انشاءالله در سال‌های بعد باز هم از عنوان قهرمانی خودمان در آسیا دفاع کنیم تا دیگر بازیکنان هم در این لیست قرار بگیرند . جا دارد به فرزانه توسلی هم که یکی از ۱۰ گلر برتر جهان لقب گرفته تبریک بگویم . ضمن اینکه معتقدم لیاقت همه بازیکنان ما بود که در این لیست باشند و قرعه به نام من افتاد .

بعد از این اتفاق چه تغییری در زندگی ورزشی شما رخ خواهد داد ؟

قطعا کار سخت‌تر می‌شود . به هر حال این عنوان بزرگی است و توقعات بالاتر می‌رود و باید سعی کنیم در اوج بمانیم اما باید مراقب باشیم درگیر غرور نشویم . سعی می‌کنم بیشتر از قبل تلاش کنم .

شهرزاد مظفر چقدر در این موفقیت تاثیر داشت ؟

قطعا تاثیر بالایی داشت چون سه سال با ایشان در لیگ برتر کار کردم و چیزهای زیادی از ایشان یاد گرفتم . الان هم ناراحت هستیم که ایشان دیگر کنار ما نیستند و امیدوارم فرصتی پیش‌آید که باز هم کنار ما باشند .

و نقش صانعی ؟

باید از آقای صانعی هم تشکر کنیم که واقعا تلاش زیادی برای ارتقای سطح فوتسال بانوان داشتند و کمک زیادی کردند که قهرمان شویم و امیدوارم از ایشان هم دوباره استفاده کنیم .

راز موفقیت فاطمه اعتدادی در چیست ؟

تلاش ، تلاش و تلاش !

انتظار شما از فدراسیون و مدیران ورزش چیست ؟

امیدوارم باز هم بتوانند آقای صانعی را برای ما حفظ کنند و در کنارش یک مربی خوب خانم هم حضور یابد . هدف ما این است که جزء چهار تیم برتر دنیا شویم . بعد از قهرمانی آسیا کمی نادیده گرفته شدیم و توجهات نسبت به ما فروکش کرد و ظاهرا همه ما را فراموش کرده‌اند . امیدوارم حمایت‌ها بیشتر شود و این تیم به حال خود رها نشود . خانم مظفر که رفت ، حداقل آقای صانعی را برای ما حفظ کنند .

و صحبت پایانی ؟

از خانواده و از همسرم که همیشه پشتیبان من بودند و به من کمک فراوانی کردند ، تشکر می‌کنم . همین‌طور از تمام مربیانی که در این مدت به من کمک کردند .

فرهیختگان – وحید سلیمانی روزنامه‌نگار

افزودن دیدگاه