ناظم الشریعه : کدام بی احترامی را کردم ؟ شاید برخی از مسائل فنی من راضی نباشند !

2
290

سید محمد ناظم الشریعه با گلایه از حواشی موجود برای کادر فنی تیم ملی فوتسال گفت : از همان ابتدا در فوتسال بودم و بازی می‌کردم ، بعد هم مربی و ​مدیرعامل باشگاه فوتسال شدم . سال ۸۲ مربی تیم امید بودم و در لیگ بهترین مربی شناخته شدم . باید چکار می‌کردم ؟ ​ کدام بی احترامی را کرده ام ؟

وی افزود : از همان ابتدا که به تیم ملی آمدم ، این همه هجمه­ برایم درست کرده اند . کدام بی احترامی را به بازیکن و فرد دیگری کرده ام ؟ یا حتی به کسی اجازه داده ام که به تیم ملی بی احترامی کند ؟ حالا هیچ بازیکنی خودش را بالاتر از تیم ملی نمی‌بیند ، در صورتی که قبلا این طور نبود .

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت : شخصیت تیم ملی مشخص است و وزیر ورزش هم هر وقت از اخلاق صحبت می‌کند تیم ملی فوتسال را مثال می‌زند . حالا هم شرایطی به وجود آمده است که بهترین موقعیت را داریم .

وی با اشاره به اینکه وجدان تنها محکمه‌ای است که احتیاج به قاضی ندارد ، افزود : همین که مردم متوجه هستند کافی است . البته بعضی‌ها هم که در اردو‌های تیم ملی حضور ندارند ، متوجه نیستند و فقط از طریق سایت‌ها و فضای مجازی­ شروع به جنجال می‌کنند .

ناظم الشریعه ادامه داد : بازیکنان از شرایط تمرینی راضی هستند ، اما شاید از من به علت برخی مسائل فنی راضی نباشند ، اما اعتقاد دارم برخی از این کار‌ها باید انجام شود . ­برای اینکه کسی پیشرفت کند خودش باید تلاش کند نه اینکه بخواهد جای کسی را بگیرد .

وی گفت : همیشه گفته ام که کادرم از من خیلی بهتر هستند . در شرایط بد فدراسیون ­و با فشاری که روی کادر فنی وجود داشت هیچ مصاحبه‌ای نکردم ، چون می‌دانم تیم ملی نیاز به آرامش دارد . تیم ملی تنها بخشی است که به دور از مسائل سیاسی وقتی از کشور خارج می‌شود ، همه باید به آن احترام­ بگذارند ، اما در ایران وقتی بی احترامی می‌کنند ، حرفی نمی‌زنم ، چون آن کسی که باید حواسش باشد ، هست . نه پسر پیغمبر هستم نه چیزی ، اما سعی می‌کنم که صادقانه عمل کنم . ­

منبع: خبرگزاری صداو سیمای جمهموری اسلامی

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

2 ديدگاه

افزودن دیدگاه