سنگ‌سفیدی : شأن بازیکنان تیم ملی فوتسال باید حفظ شود / مشکل انتقالم به تیم ایتالیایی تا حد زیادی حل شده است !

0
116

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

محمدرضا سنگ‌ سفیدی درباره اردوی تیم ملی فوتسال پیش از حضور در تورنمت سه جانبه اسلواکی اظهار داشت : پس از مسابقات قهرمانی آسیا این اولین اردویی است که همه بازیکنان حضور دارند . شاکله تیم حفظ شده و بازیکنان جوان خوبی هم به تیم ملی اضافه شده‌اند . در تورنمنت خوبی هم در اسلواکی حضور خواهیم داشت و روسیه و اسلواکی تیم‌های خوبی هستند . روسیه در رنکینگ جهانی از ما بالاتر است و پیروزی مقابل این تیم می‌تواند کمک زیادی به ما کند تا در رنگینک صعود کنیم و به جایگاهی که می‌خواهیم برسیم .

وی در خصوص لغو دیدار با برزیل و تورنمنت قزاقستان تصریح کرد : بازی با برزیل خیلی می‌توانست به ما کمک کند اما با شرایطی که برای فدراسیون پیش آمد این سفر لغو شد که اتفاق خوبی نبود . این مسابقه به لحاظ کیفی و کسب تجربه کمک زیادی به بازیکنان جوان می‌کرد تا آبدیده شوند . در هر صورت حالا قرار نیست چون بازی با برزیل و تونمنت قزاقستان لغو شده ، سایر بازی‌ها را هم لغو کنیم . تورنمنت اسلواکی را به فال نیک می‌گیریم . دیدار با این تیم و روسیه خیلی به ما کمک می‌کند تا رفته رفته آماده حضور در جام جهانی شویم .

ملی‌پوش فوتسال کشورمان که مدتی است در کشور ایتالیا به سر می‌برد در مورد وضعیتش در این کشور و کارهای نهایی انتقالش به یکی از تیم‌های ایتالیایی خاطرنشان کرد : کارهایم تا حد زیادی انجام شده است . بعد از تورنمنت اسلواکی هم دو هفته در تهران خواهم بود و بعد دوباره به ایتالیا برمی‌گردم تا در این کشور بازی کنم . مشکل من ویزای کار بود که باید این مدت صبر می‌کردم تا همه چیز درست شود . خودم اعتقاد دارم تا چیزی روی کاغذ نیاد و امضا نشود ، قطعی نیست ، اما تا حد زیادی همه چیز حل شده است . اول باید ویزای کار بگیرم و بعد قراردادم را نهایی کنم .

سنگ‌سفیدی در خصوص پاداش عقب افتاده بازیکنان تیم ملی فوتسال برای قهرمانی در مسابقات قهرمانی آسیا گفت : ۲۲ میلیون تومان در وضعیت اقتصادی فعلی پول زیادی نیست . اصلاً در مورد پاداش حرف نمی‌زنم ، اما حداقل باید شأن و شخصیت تیمی که سوم جهان شده حفظ شود . اگر این تیم را رها کرده و تصور کنند چون سوم جهان شده و همه چیز خوب است ، قطعاً در جام جهانی ۲۰۲۰ نمی‌توانیم افتخارات گذشته را تکرار کنیم . بازیکنان بزرگی مانند حسین طیبی ، اصغر حسن‌زاده ، مهدی جاوید و حمید احمدی را داریم که می‌توانند در بهترین تیم‌های دنیا بازی کنند ، فکر می‌کنم این برخورد در شأن بازیکنان بزرگ نباشد . ما هم می‌دانیم فوتبال در دید است و همه جای دنیا به این رشته بیشتر رسیدگی می‌شود ، اما فوتسال برند فدراسیون ایران است و امیدوارم همانطور که همه جا « پُز » فوتسال را می‌دهیم همانطور هم به این رشته رسیدگی شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه