حسن‌زاده : با ناظم‌الشریعه و مسئولان تیم ملی در مورد پاداش‌ها صحبت کرده‌ام / جایزه مرد سال آسیا متعلق به تک به تک بچه‌های تیم است !

0
90

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

علی‌اصغر حسن‌زاده درباره حضور تیم ملی فوتسال در تورنمنت اسلواکی و اردوی تیم ملی پیش از این مسابقات اظهار داشت : پس از جام ملت‌های آسیا این اولین اردویی است که من حضور دارم و بچه‌ها شرایط خوبی دارند . همه بازیکنان از دل لیگ آمده‌اند و در شرایط مسابقه هستند . به نظرم دیدار با روسیه و اسلواکی هم کمک زیادی به تیم ملی خواهد کرد تا بچه‌ها هم به هماهنگی برسند و هم بازیکنان جوان‌تر تجربه کسب کنند .

وی در مورد اینکه با توجه به لغو دیدار با برزیل و تورنمنت قزاقستان آیا دیدار با اسلواکی و روسیه می‌تواند کمبود بازی‌های دوستانه را جبران کند ،‌ تصریح کرد : بازی‌های دوستانه با توجه به اینکه امسال بازی رسمی نداشتیم ، می‌تواند به بازیکنان جوان‌ و همه بچه‌ها کمک کند . به طور کلی باز‌ی‌ با تیم‌های پُرقدرت دنیا به هماهنگی بازیکنان کمک خواهد کرد .

کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان درباره کسب عنوان مرد سال فوتسال آسیا برای چهارمین بار گفت : خدا را شکر می‌کنم بعد از اینکه یک سال فوق‌العاده را با بچه‌ها پشت سر گذاشتم و قهرمانی آسیا با تیم ملی و قهرمانی در باشگاه‌های آسیا را با مس سونگون جشن گرفتم ،‌ توانستم این عنوان را برای چهارمین بار به دست بیاورم . از همه بچه‌ها تشکر می‌کنم که کمک کردند تا به این مقام برسم . این جایزه متعلق به تک تک بچه‌های تیم است و من به نمایندگی از آنها این عنوان را کسب کردم . این مقام ملی است و افتخارش برای تمام مردم ایران است که پرچم کشورمان به اهتزاز در می‌آید .

« نزدیک به یک سال از قهرمانی ایران در آسیا می‌گذرد ، اما هنوز پاداش بازیکنان تیم ملی پرداخت نشده است ، آیا به عنوان کاپیتان تیم ملی صحبتی در این خصوص انجام داده‌اید ؟ » ، حسن‌زاده در واکنش به این پرسش گفت : همان‌طور که گفتم پس از مسابقات قهرمانی آسیا این اولین اردویی است که من شرکت کردم و در همان ابتدا هم با محمد ناظم‌الشریعه ، سرمربی تیم ملی فوتبال و مسئولان تیم در این مورد صحبت کردم . به نظرم واقعاً این اتفاق خوب نیست . ما سال گذشته قهرمان شدیم و پاداش هم مبلغ زیادی نبود که پرداخت آن تا الان طول بکشد . امیدوارم این پرداخت‌ها زودتر انجام شود . آن‌طور هم که وعده داده‌اند قرار است به زودی پاداش‌ها پرداخت شود . به نظرم خیلی جالب نیست بعد از قهرمانی در آسیا و زحمتی که اعضای تیم کشیدند خیلی حرف از پاداش بزنیم . بچه‌ها اصلاً به خاطر پاداش بازی نکردند و فقط به کسب خاطر افتخار و پیراهن مقدس تیم ملی بازی می‌کنند و اصلاً نگاه مالی ندارند ، اما بعد از قهرمانی همه انتظار دارند همان‌طور که به فوتبال رسیدگی می‌شود به این رشته هم رسیدگی شود . ما خودمان هم قبول داریم فوتبال و فوتسال قابل مقایسه نیستند ، ولی اینکه بعد از قهرمانی پاداش‌ها تا الان پرداخت نشود خیلی جالب نیست .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه