ترابیان : از من برای انتخاب برترین بازیکن فوتسال آسیا نظر نخواستند !

0
70

به نشر از اخبار فوری فوتسال وبه نقل از مهر :

عباس ترابیان درباره اینکه عنوان شده است عده ای از ایران برای انتخاب بهترین بازیکن فوتسال ایران نظر می دهند، گفت : بنده صد درصد این موضوع را تکذیب می کنم . برای آن فردی هم که در تلویزیون از من اسم آورد متاسفم . صدا و سیما ابتدا باید راجع به صحت و سقم یک مطلب مطمئن شود و بعد از افراد نام ببرد بخصوص جایی که برای دفاع کردن فرصتی نمی دهند . به هر حال باید بگویم نه از من و نه از هیچکس دیگر برای انتخاب برترین بازیکن سال آسیا نظری خواسته نشده است .

وی درباره گلایه بعضی از ملی پوشان برای انتخاب نشدن ، تصریح کرد : معیارها کاملا مشخص است . تمام گزارش های گروه های فنی را در می آورند و آنها را ملاک قرار می دهند. احتمالا یک مقدار هم به بازیکنانی که خارج از آسیا بازی می کنند جدی نگاه نمی شود .

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی در خصوص عدم حضور چند ملی پوش در اردوهای تیم ملی باوجود تماس کادر فنی ، تاکید کرد : هر بازیکنی که به دعوت کادر فنی لبیک بگوید قدمش روی چشم تیم ملی است . هرکسی هم تشخیص بدهد که نمی خواهد بیاید ، کاری نداریم . جای آنها را به بازیکنان جوان و تشنه موفقیت می دهند .

ترابیان در پایان با اشاره به صعود تیم ملی فوتبال ساحلی به رده دوم جهان هم گفت : دوم شدن فوتبال ساحلی بار مسئولیت فدراسیون را سنگین تر کرد و باید به عوامل افتخارآمیز ورزش بخصوص فوتبال باید توجه ویژه داشته باشیم تا این ورزش را توسعه بدهیم . نکته مهم در تیم ملی فوتبال ساحلی این است که آقای اوکتاویو سرمربی تیم به بازیکنان جوان بها می دهد . نتایج اوکتاویو نشان می دهد که ارزشش را داشت پای این مربی بایستیم و او را برگردانیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه