اوضاع وخیم آذرخش صدای مدیرعامل را هم درآورد / اراده‌ای برای کمک به آذرخش نیست !

0
77

فرخ شرف در خصوص شرایط تیمش در گفتگویی اظهارداشت : از استاندار هرمزگان خواهش می‌کنم حرفی که در اول فصل در بین بازیکنان تیم زده است را پیگیری کند .

وی با بیان این‌که ۱۸ هفته از لیگ سپری شده ولی تاکنون از کمک استاندار به آذرخش خبری نشده است ، افزود : ما با تکیه بر صحبت‌های استاندار ، در این مسابقات شرکت کردیم ، اگر می‌دانستیم این‌گونه ما را اذیت می‌کنند هرگز شرکت نمی‌کردیم .

مدیرعامل باشگاه آذرخش ادامه داد : استاندار در اولین تمرین تیم آذرخش با اعلام این‌که « در فصل جاری دیگر دغدغه نداشته باشید تنها به فکر بازی کردن و نتیجه باشید » اما حالا دیگر خسته شده‌ایم ، دیگر توان ادامه دادن را نداریم . حرفی که وی زده است متاسفانه روی هواست و کسی به صحبت‌ها و حرف‌های ایشان توجهی ندارد .

شرف که از اوضاع وخیم آذرخش و شرایط نامناسب مالی به شدت کلافه شده است ، گفت : آیا برای کمکی که استاندار به آذرخش کرده است باید این‌قدر سنگ‌اندازی شود و برای انجام و روال اداری آن این همه زمان لازم دارد ؟

وی با اشاره به این‌که ما به دنبال محقق شدن قول استاندار هستیم ، خاطر نشان‌کرد : این‌که چگونه و از کجا این پول کمک خواهد شد برای ما مهم نیست و قطعا استاندار راهکار آن هم ارائه داده است .

مدیرعامل باشگاه آذرخش افزود : این پول از صنایع پرداخت شود و یا هر منبع دیگر ؛ به ما مربوط نیست ، به دنبال دعوای سیاسی نیستیم و فعالیت ورزشی انجام می‌دهیم که امیدوارم این کمک استاندار هرچه زودتر به باشگاه انجام شود .

شرف با تأکید بر این‌که ۱۸ هفته گذشته و دیگر روی رفتن به میان بازیکنان و تمرین تیم ندارم ، خاطرنشان کرد : از اعتبارم برای این تیم خرج کرده‌ام ، آیا یکی از این مسؤولان حاضر است از اعتبارش برای این تیم خرج کند ؟ دیگر از این روال و مشکلاتی که برای کمک به آذرخش به وجود آورده‌اند خسته شده‌ام .

وی خطاب به استاندار نیز گفت : شما صحبتی را انجام دادید و بنا به درخواست شما قرار بر این شد که به آذرخش کمک شود اما تاکنون انجام نشده است و تنها هشت هفته دیگر از لیگ باقی است و هیچ کدام از بازیکنان و کادر فنی دریافتی نداشته‌اند و دیگر انگیزه ندارند و نمی‌توانم پاسخگوی آنان باشم . خواهش می‌کنم جلسه‌ای با حضور مسؤولان مربوطه برگزار کنید تا مشخص شود اشکال کار برای کمک به این تیم از کجاست .

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی آذرخش ادامه داد برای یک استان خوب نیست که دستور صادر شده استاندار بیش از چهار ماه عملی نشود ، هرچند ما از هیچ‌کس طلبکار نیستیم و اگر از روز اول اعلام کرده بودند که شرکت نکنید ما هم شرکت نمی‌کردیم ولی حالا به انتهای مسابقات رسیده‌ایم و از کمک خبری نیست .

شرف یادآور شد : تاکنون علی‌الحساب ۲۰۰ میلیون به این باشگاه کمک شده که یک چک ۱۰۰ میلیونی نیز از ما دریافت کرده‌اند .

وی ادامه داد : شاید ۵۰۰ میلیون به آذرخش کمک شود اما آیا این پول کفاف هزینه‌های این تیم در یک فصل را می‌دهد ؟ آیا این کمک ، نوشداروی بعد از مرگ سهراب نمی‌شود ؟

مدیرعامل باشگاه آذرخش با بیان این‌که با این شرایط بسیار بد هنوز هم امیدوار به کسب مقام هستیم افزود : ما این آمادگی را داریم که همه هزینه‌ها و اسناد پرداختی این باشگاه با نظارت مستقیم شورای شهر و استانداری انجام شود تا نگویند که ما دنبال بردن و خوردن هستیم .

شرف در پایان گفت : امیدوارم با درایت استاندار هرمزگان و نگاه ویژه به این تیم، جلسه‌ای برگزار ، و راهکاری برای کمک به آذرخش ارائه شود . چطور در استان‌های دیگر راهکار کمک به تیم‌های ورزشی وجود دارد ولی در هرمزگان راهکار وجود ندارد ؟ این را قاطعانه می‌گویم که راهکار وجود دارد اما اراده‌ای از سوی بعضی از مسؤولان نیست . استاندار می‌خواهد اما دیگران نمی‌خواهند .

گفتنی است ، تیم فوتسال آذرخش بندرعباس از معدود تیم‌های گروهی استان است که از سال ۱۳۹۴ در لیگ برتر کشور حضور دارد و هر ساله هم با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند .

شایان ذکر است که در دیدارهای خانگی این تیم که در سالن فجر بندرعباس برگزار می‌شود و بیش از چهارهزار تماشاگر از نزدیک بازی‌های این تیم را تماشا می‌کنند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه