ترابیان : تیم ملی فوتسال بزرگسالان برای مقدماتی جام جهانی و بازیهای جام ملتها آماده می شود !

0
80

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

عباس ترابیان ، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت : تیم ملی فوتسال زیر۲۰ سال امروز در اولین دیدار خود برابر ترکمنستان به میدان می رود که با انگیزه و تلاشی که از بازیکنان شاهد بودم ، مطئنم که نتیجه مناسب و مطلوبی را کسب خواهد کرد .

وی گفت : همانطور که می دانید این تیم سه هفته بیشتر زمان نداشت تا تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در مرحله مقدماتی رقابتهای زیر ۲۰ سال فوتسال آسیا برگزار کند . مدتها قبل طبق مدارکی که موجود است و کنفدراسیون فوتبال آسیا به آن اشاره کرده ، میزبانی بر عهده ما بود و بنا بر اشتباهاتی که در ای اف سی رخ داده بود مقرر شد تا ایران در این دوره از بازیها حضور داشته باشد . کشورهای ایران و ترکمنستان پیش از این درخواست خود را برای میزبانی در مرحله نهایی فوتسال جوانان ارائه کرده بودند . طبق قانون ، کشوری که مرحله نهایی را میزبانی می کند دیگر در مرحله مقدماتی حضور نخواهد داشت . با این حال هم در قرعه کشی AFC ، هم ایران و هم ترکمنستان در مرحله مقدماتی شرکت داده شده اند .

وی در ادامه بیان کرد : با این اوصاف اردوی تیم ملی به فوریت تشکیل و بازیکنان زیر نظر حمید شاندیزی و دیگر کادر فنی تمرینان خود را آغاز کردند . ۹ بازیکنی که در آرژانتین حضور داشته و چند بازیکنی که در رده سنی زیر ۲۰ سال بودند ، درکنار هم و با انگیزه تمرینات خود را برای رقابت با ترکمنستان و افغانستان برگزار کردند . این دو بازی برای ما محک بسیار خوبی خواهد بود . کادر فنی خوبی داریم و از باتجربه های ما هستند که در کنار صانعی افتخار آفرین بودندو امیدوارم هستم که در این مسابقات موفق عمل کنند .

وی در پایان درباره اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال بزرگسالان گفت : تیم بزرگسالان نیز به تورنمنت اسلواکی می رود و با تیمهای اسلواکی و روسیه رقابت خواهد کرد . تمرینات این تیم نیز به طور مداوم در حال برگزاری است . بنا به مشکلاتی متاسفانه  بازی رفت و برگشت با برزیل را از دست دادیم . تنها برنامه ای که بعد از تورنمنت اسلواکی در دستور کاری تیم قرار دارد حضور در صربستان و انجام بازی تدارکاتی است که در بهمن ماه این تیم اعزام خواهد شد . در واقع بازیهای دوستانه و اردوهای تدارکاتی ملی پوشان به منظور حضوری پر قدرت در رقابتهای ۲۰۱۹  مقدماتی جام جهانی و بازیهای جام ملتهای آسیا است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه