کریمیان : بهادری و اسماعیل پور با هماهنگی کادر فنی در اردو حضور نداشتند !

0
169

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

ابوالفضل کریمیان ، سرپرست تیم ملی فوتسال گفت : درباره عدم حضور دو بازیکن تیم ملی فوتسال باید بگویم که  قدرت بهادری در اردوی سوم تا پنجم حضور داشت و با توجه به مشکلات شخصی از سرمربی تیم اجازه گرفت تا اردو را ترک کند و در اولین فرصت در اردوهای تیم ملی حاضر شود .

وی گفت : درباره احمد اسماعیل پور نیز باید بگویم که این بازیکن مصدومیت جزِئی داشت و با هماهنگی کادر فنی در اردو حضور نداشت . در واقع قرار شد تا این دو بازیکن بعد از رفع مشکلاتشان در اردوهای تیم ملی با نظر سرمربی حضور داشته باشند .

وی ادامه داد : ما از لژیونرها با ارسال دعوت نامه ای برای باشگاههایشان خواستیم که در اردو حضور داشته باشند و چون فیفا دی بود بهادری به همراه اسماعیل پور و دیگر بازیکنان لژیونر به سفارت اسلواکی رفتند تا اقدامات لازم را برای اخذ ویزا انجام دهند .

سرپرست تیم ملی فوتسال در پایان گفت : ۲۰ نفر را در لیست اولیه تیم ملی قرار داده ایم و ۱۴ نفر نهایی ظرف چند روز آینده و با توجه به وضعیت بازیکنان مشخص خواهد شد . بنابراین بازیکنان دعوت شده به اردوی ۹ تا ۱۱ در تمرینات حضور خواهند داشت و پیش از اعزام اسامی نفرات نهایی اعلام می شود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه