نتایج هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال بانوان و آنچه که در این هفته گذشت

0
202
  • پس از پایان هفته چهاردهم لیگ برتر بانوان ،نتایج زیر ثبت شد

هیئت فوتبال خراسان رضوی ۲_ دختران کویر کرمان ۷

استقلال ساری ۰_ملی حفاری ۵

دریژنو فرخشهر ۷_پارس آرا شیراز ۶

شهرداری رشت ۲_فجر شیراز ۶

مس رفسنجان ۲_نامی نو اصفهان ۲

لیگ برتر بانوان امروز شنبه ۲۶ آبان با برگزاری چند بازی ، دنبال شد که در ساری ، تیم فوتسال استقلال ساری با شکست برابر صدرنشین همچنان در انتهای جدول باقی ماند.

مصاف صدرنشین و قعرنشین جدول لیگ فوتسال، حداقل تا پایان نیمه اول شباهتی به این جنگ نابرابر نداشت. استقلال ساری مقاومت کرد و در نیمه اول فقط یک بار دروازه خود را باز شده دید اما نیمه دوم، نیمه صدرنشین بود.

بازیکنان حفاری که در نیمه دوم به بازی مسلط شده بودند، راحت تر بازی را پیش بردند و حاصل آن ۴ گل دیگر بود. ستاره بازی اما سحر پاپی بود. او هم هت تریک کرد و هم یک بازیکن درخشان در جاگیری، توپ گیری و آزار حریف بود.

فرشته خسروی بازیکن باارزش تیم زیور بابایی نیز در این بازی گل زد و فاطمه رحمتی دیگر گلزن حفاری بود. در سوی مقابل، بازی خوب نسیم نوازنده که اصولا برای استقلال ساری خوب گل می زند مانع از شکست میزبان مازندرانی نشد.

این پیروزی حفاری را بی رقیب در صدر نگاه داشت. به نظر می رسد آن ها چالشی در پیش ندارند زیرا ۴ تیم برتر جدول بار دیگر در مرحله نهایی برای قهرمانی فرصت خواهند داشت و حفاری در بازی های آتی بیشتر به حفظ رکورد پیروزی های پیاپی خود و امتیاز ندادن فکر می کند.

طاهره مهدی پور دروازه بان حفاری نیز در این بازی کلین شیت کرد تا تنها کلین شیت هفته سیزدهم را به نام خود ثبت کند

مس رفسنجان پس از عملکرد درخشان در بازی های گذشته ، برای نامی نو برنامه داشت و یک نیمه نیز در اجرای برنامه های خود موفق بود. ۲ گل از فاطمه اعتدادی بازیکن کلیدی مس رفسنجان در نیمه نخست ، تیم شهناز یاری را در یک قدمی شکست قرار داد.

آمادگی مس باعث می شد نامی نو را به سختی دارای شانس برگشت به بازی بدانیم اما آن ها این کار را به درستی انجام دادند و با بهره گیری از پلنی که برابر شهرداری رشت ، از شکست پیروزی ساختند در این بازی نیز از مهلکه شکست گریختند : پاور پلی!

نیمه دوم بازی با اخراج عاطفه رضایی سرمربی مس رفسنجان از کنار خط آغاز شد. مس رفسنجان تقریبا در تمامی جریان بازی به شدت نسبت به عملکرد داور اول مسابقه معترض بود و همین اعتراضات به اخراج عاطفه رضایی منجر شد.

کار برای مس وقتی سخت شد که بلافاصله ، سحر زمانی نیز از بازی اخراج شد و مس با یک بازیکن کمتر در برابر پاور پلی نامی نو ، این تیم متخصص در آرایش ۵ نفره ایستاد . درست در همین زمان بود که نسترن مقیمی یک گل را جبران کرد.

در ادامه نامی نو که با انگیزه و انرژی بیشتری حمله می کرد دوباره به هدفش رسید و این بار مهسا علی مددی دروازه مس را فرو ریخت تا نامی نو بازی ۲:۰ باخته را به تساوی ۲:۲ بکشاند. این تساوی از این نظر برای نامی نو اتفاق خوشی است که آن ها را از یک شکست دیگر در لیگ رهانیده اما در هر حال آن ها باز هم امتیاز از دست دادند و بعید است در مرحله اول لیگ بتوانند حفاری را بگیرند.

مس رفسنجان اما با این تساوی تیم پنجم جدول باقی ماند. مس با تیم چهارم جدول که آخرین تیم صعود کننده به مرحله نهایی است ۳ امتیاز فاصله دارد.

 

 

افزودن دیدگاه