روزپیکر : اگر با صراحت صحبت کنم آبرویی برای مالک باشگاه و مسئولان استان هرمزگان نمی ماند / داوران یک دقیقه از وقت را بازی نگرفتند !

0
162

عباس روزپیکر سرمربی آذرخش بندرعباس پس از دیدار تیمش با اهورا بهبهان در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال کشور گفت : اگر لب به سخن بگشایم آبرویی برای مالک باشگاه و مسئولین استان نمی ماند از آقای احمدی مالک باشگاه می خواهم حقایق سه روز قبل را برای مردم فهیم و هواداران پرشور آذرخش روشن نمایند که چگونه و با چه خفت و خواری راهی این سفر شدیم ، مرد باشید و به مردم صریح و روشن بیان کنید و کادرفنی را رو در روی مردم قرار ندهید .

وی در خصوص عملکرد تیم داوری افزود : گلایه ای از تیم داوری این دیدار دارم با وجود اینکه ۴/۳۰ از بازی مانده بود به ۳/۴۰ تقلیل پیدا کرد و یک دقیقه از وقت بازی گرفته نشد ، در یک دقیقه نتایج در فوتسال تغییر پیدا می کند . شبانه روز تلاش می کنیم و با یک تصمیم نادرست نتیجه بازی جور دیگری رقم می خورد جای تاسف دارد . از عوامل برنامه ۲۰۲۰ که در حال تهیه مستند و پوشش خبری بودند اگر بی طرف هستند و اعاده حق را دارند خواهش دارم این هفته به این مسئله مهم این دیدار بپردازند .

روزپیکر ادامه داد : از هواداران پرشور آذرخش بندرعباس بابت این باخت عذرخواهی می کنم ، در استان هرمزگان فقط کسی که دلش به حال تیم آذرخش می سوزد فقط هواداران هستند و بس ، مسئولین در استان هرمزگان در خواب عمیق بی تدبیری و شعار زدگی به سر می برند تیم آذرخش را به امان خدا سپرده اند هر روز وعده صد من یک غاز می دهند و ما را رو در روی تماشاگر قرار می دهند ، مالک باشگاه آقای احمدی جواب تلفن ما را هم نمی دهد و در قبال این تیم پاسخگو نیست چه رسد به مسئولین دیگر ، این باخت تقدیم به آقای احمدی و مسئولین استان هرمزگان .

وی تصریح کرد : دو بازیکن اصلی و کلیدی بنام های مصطفی طیبی ، بهروز جعفری را بعلت مصدومیت در اختیار نداشتیم و با جوانان خود در این دیدار حضور یافتیم و تاکتیک ها و برنامه های مدنظر ما در مقابل اهورا به اجرا نرسید و نتیجه در خور شأن نام آذرخش کسب نکردیم .

وی در پایان از هواداران پرشور اهورا بهبهان که فقط تیم خود را تشویق کردند و جو خاصی در این دیدار خلق کرده بودند تشکر کرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه