ترابیان : AFC میزبانی های فوتسال را تقسیم کرد / حضور تیم جوانان صوری نیست !

0
113

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از مهر :

عباس ترابیان درباره تصمیمات کنفدراسیون فوتبال آسیا برای میزبانی جام ملتهای ۲۰۲۰ و مسابقات جوانان زیر ۲۰ سال گفت : ترکمنستان به دنبال میزبانی هر دو رویداد بود . کنفدراسیون فوتبال آسیا هم نامه زد و اعلام کرد بعد از بررسی های بسیار دقیق و بازرسی های AFC و با توجه به اینکه تاکنون کشور ترکمنستان میزبان مسابقات قهرمانی آسیا نبوده است ، بخش اداری این نهاد پیشنهاد می کند میزبانی جام ملت های ۲۰۲۰ به این کشور برسد .

وی افزود : همچنین باتوجه به اینکه بازدیدها از ایران مطلوب بوده است ، شهر تبریز برای میزبانی مرحله نهایی مسابقات فوتسال زیر ۲۰ سال قهرمانی آسیا انتخاب شد . این مسئله در کمیته فوتسال AFC تایید شده و برای کمیته اجرایی ارسال شده است . در واقع AFC میزبانی ها را تقسیم کرده است .

رئیس کمیته فنی و توسعه درباره میزبان جام باشگاه های آسیا ، تاکید کرد : هنوز یکی دو مورد از جمله جام باشگاه ها مانده است که میزبان مشخص نشده است .

ترابیان در پاسخ به این سئوال که آیا ایران هم برای میزبانی جام ملتهای ۲۰۲۰ کاندیدا بود ؟ گفت : ایران درخواستش را داده بود ولی علاوه بر نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا ، رئیس AFC هم گویا سفری به این کشور داشته و میزبانی را به این کشور دادند .

وی درباره اینکه آیا شهر تبریز آماده میزبانی از مسابقات قهرمانی جوانان آسیا هست ؟ تصریح کرد : باید تمام توانمان را بگذاریم تا تبریز برای مرحله نهایی آماده شود و یک میزبانی بسیار خوب دیگر مثل میزبانی های قبلی اش داشته باشد و در این مورد هم سربلند بیرون بیاید .

« آیا باتوجه به قطعی شدن میزبانی ایران در مرحله نهایی ، تیم فوتسال زیر ۲۰ سال ایران در مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا شرکت می کند و آیا حضور ایران در این مرحله فرمالیته و صوری است ؟ » ترابیان در پاسخ به این سئوال گفت : بله ، AFC حتی پنجره زمانی این مسابقات را به خاطر ایران باز کرده است . اما حضور ایران فرمالیته و صوری نیست . تیم جوانان باید دست بجنباند .

رئیس کمیته فنی و توسعه با اشاره به انتخاب حمید شاندیزی به عنوان سرمربی تیم جوانان ، تصریح کرد : من به حمید شاندیزی امیدوارم و کارش را هم از نزدیک و در فرانسه دیده ام . او تیم را خوب هدایت می کند و در کنار کاظم صادقی و جنتی کادر خوبی را تشکیل می دهند . من صد درصد به این کادر امید دارم .

ترابیان در پایان درباره وضعیت حضور تیم ملی فوتسال در تورنمنت اسلواکی هم اظهار کرد : اسلواکی اعلام کرده است شرایط برای صدور ویزا آماده است و بازیکنان باید به صورت گروهی به سفارت بروند . در این تورنمنت ایران ، روسیه و اسلواکی حضور خواهند داشت .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه