مصوبات جدید جلسه هیات رییسه سازمان لیگ

0
200
به گزارش اخبار فوری فوتسال و به نقل  از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال با حضور علی کفاشیان، عباس ترابیان، سعید نجاریان، کریم منصوری، محمدرضا غفاری و حامد نجفی به همراه  علیرضا جنتی و عراقی زاده مدیر عامل و قائم مقام باشگاه گیتی پسند شامگاه دیشب برگزار و موارد زیر به تصویب رسید:
* از تاریخ ۱۹۷/۸/۱۵لغایت ۹۷/۸/۲۴  و بمدت ١٠ روز به باشگاه های لیگ برتر مهلت داده شد که نسبت به خارج کردن و اضافه نمودن یک بازیکن  به شرح زیر اقدام کنند:
-در نیم فصل اول فسخ قرار داد و تسویه مالی کامل باشد
-باشگاهی که چهار سهمیه لیگ برتر خود را استفاده کرده باشد حق استفاده از بازیکن لیگ برتر را نخواهد داشت.
*مقرر گردید چنانچه در طول مسابقاتی که از ناحیه سازمان لیگ فوتسال برگزار می شود بازیکنی که توسط داور اخراج می گردد بلافاصله زمین بازی را به سمت رختکن تا اتمام مسابقه ترک کند.
*مقرر گردید چنانچه در در طول مسابقه که از ناحیه سازمان لیگ فوتسال برگزار می گردد اگر کادر فنی تیمی توسط داور مسابقه اخراج شود  مکان مناسبی برای فرد مورد نظر توسط نماینده مشخص و اگر فرد خاطی از اخراج تمکین نکرد با هماهنگی نیروی انتظامی به رختکن هدایت خواهد شد.
* از دیگر مصوبات هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال این بود که  بازیکنان و کادر فنی باشگاه ها بعد از فسخ قرار داد همراه با (تسویه حساب مالی) امکان پیوستن به باشگاه های دیگر را دارند.
*باشگاه هایی که تا ۹۷/۸/۲۴ درخواست itc برای بازیکنان خود  را اعلام کرده اند و فصل نقل و انتقالات آنها نیز سپری شده می توانند تا تاریخ فوق  به تهیه و ارسال مدارک نهایی آنها اقدام کنند.
*باشگاه های لیگ دسته دوم فوتسال کشور که نقل و انتقالات آنها تا پنجشنبه ۹۷/۸/۱۰ به اتمام رسیده بود، می توانند جهت تکمیل مدارک سایر بازیکنان و کادر فنی خود تا تاریخ ۹۷/۸/۲۴ اقدام کنند.
*بازیکنان لیگ برتر و دسته یک امید و جوانان که در سال ٩٧ فصل مسابقاتی خود را به پایان رساندند می توانند در یکی از باشگاه های دسته دوم فوتسال کشور برابر دستور العمل نقل و انتقالات اقدام نمایند.
*از دیگر بحث های مطررح شده در نشست هیات رئیسه  بحث و تبادل نظر در رابطه با پلی آف مسابقات لیگ برتر بود.

افزودن دیدگاه