مشکلات مالی ارژن مانع از جذب بازیکن جدید شد !

0
115

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

حمیدرضا کمالی با بیان اینکه به دلیل مسائل مالی نتوانستیم بازیکن جدید جذب کنیم و با همان محدودیت‌ها و با همان بازیکنان جوانان و نوجوانان باشگاه باید به ادامه رقابت‌ها بپردازیم ، اظهار داشت : برای کسانی که در نیم‌فصل اول از دست دادیم و یا مصدوم شده‌اند نتوانستیم جایگزینی بیاوریم .

وی با اشاره به کمبود دروازه‌بان در تیم ارژن ، افزود : با چند دروازه‌بان صحبت‌هایی شده و در تمرینات حضور یافته‌اند اما هنوز حضور هیچ کدام قطعی نشده است اما به دلیل کمبود دروازه‌بان بالاخره باید با یکی از همین گزینه‌ها به توافق برسیم .

کمالی عنوان کرد : مشکل میثم برمشوری هنوز حل نشده است و چند مصدومی که از قبل داشتیم نیز هنوز آمادگی بازی پیدا نکرده‌اند بنابراین همچنان با همان ترکیبی که روبه‌‌روی تیم فرش‌آرا به میدان رفتیم باید مقابل تیم آذرخش بندرعباس حاضر شویم .

وی با بیان اینکه وضعیت مالی تیم زیاد جالب نیست و جز همان کمکی که از سوی مدیرکل ورزش و جوانان فارس به تیم ارژن شد هیچ پرداختی به بازیکنان نداشتیم ، خاطرنشان کرد : کار سختی پیش رو داریم ولی امیدواریم که با استفاده از توان بازیکنان نوجوان و جوان رقابت‌ها را ادامه دهیم و نتایج مطلوبی کسب کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه