برنامه و داوران هفته اول لیگ دسته دوم

0
83

 اسامی داوران هفته اول لیگ دسته دوم فوتسال کشور به شرح ذیل از سوی کمیته داوران اعلام شد

  جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶

حسین زاده آمل – شهرداری صبا شهر تهران 
سید جواد حسینی (تهران)
علی اکبر قاسمی (سمنان)
ایمان غلامی (مازندران)
علی اصغر عامریان (سمنان)
شهروند گلوگاه – شهروند نوین سورک
کاوه علیجانی (خراسان رضوی)
ارسلان غلامانی (خراسان شمالی)
علی اصغر اخوان (خراسان رضوی)
امیر افروزه (خراسان شمالی)
سفیدرود آستانه – عقاب لنگرود
محمود احسانی فر (البرز)
سیروس مشایخ (مازندران)
مصطفی زینی (تهران)
محمد آریان (مازندران)
کیان پارس آباد – الغدیر اردبیل
بهادر نوروزی (گیلان)
احمد پورحسن (گیلان)
بابک محمد خانی (اردبیل)
سعید رضایی نیا (گیلان)
ساکا پخش سقز – امید آذربایجان بناب 
ناظر داوری: آقای امید باران دوزی (آذربایجان غربی)
بهشاد پنجه زاده (کرمانشاه)
یوسف رضایی (کرمانشاه)
ایمان پارابی (کرمانشاه)
جلال پیر هادی (کرمانشاه)
شهرستان شوط – اروم آلیاژ ارومیه
موسی قربانی (آذربایجان شرقی)
هادی لطفی (آذربایجان شرقی)
مسعود علی محمدی (آذربایجان شرقی)
عیسی قربانی (آذربایجان شرقی)
شهداء ایلام – چوار ۶۵ ایلام 
ناظر داوری: آقای حامد حدیدی (کرمانشاه)
مهدی وارث (البرز)
عرفان زندی (کردستان)
کیوان امامی (کردستان)
مصطفی پیری (البرز)
ستارگان لرستان – پلیمر کرمانشاه
امید سعدی (خوزستان)
عباس ارشادی (خوزستان)
جلیل آلوغبیشی (خوزستان)
نیما صفری (خوزستان)
دانشگاه‌ آزاد شادگان – آساره اندیمشک
میلاد سعیدی (کرمان)
جمال مرادبخش (کرمان)
پیمان باغینی (کرمان)
ستار کدوری (کرمان)
پاس تهران – پدیده فیروز کوه
بهروز حیدری (زنجان)
جهانگیر فراهانی (قم)
محمد رضا سیدپور (زنجان)
امیر حسین نادب (قم)
دلسوختگان اهل بیت قم – هیات فوتبال آران و بیدگل
میثم مقدسی (لرستان)
حامد سلیمانی (تهران)
داود سالکی (تهران)
جمال حسنوند (لرستان)
هیئت شهرکرد – پیمان شهرداری شاهرود
رضا ملکی (مرکزی)
محمد حسین شیخ زاده (یزد)
علی اصغر فتاحی (یزد)
محمد غلامی (مرکزی)
آراد فاخر شیراز – شهید رضایی فیروز آباد
سعید دارابی (کهگیلویه وبویراحمد) 
مهرداد غلامی (بوشهر)
احسان نعمتی (کهگیلویه و بویراحمد)
حمید محمد رضایی (بوشهر)
میبد یزد – مارون کهگیلویه
سعید قربانی زاده (فارس)
امیر حسین پنده (اصفهان)
مهدی احمدی (اصفهان) 
علی کاووسی (فارس)
فولاد سیرجان ایرانیان – فولاند زرند ایرانیان
سجاد ابوالفتحی (همدان)
داود فروتن (همدان) 
میلاد قمری (همدان) 
طاهر عافیتی (همدان)
مقاومت شهرداری مشهد – دانش ورزش فریمان
امیر بهنام نقوی (گلستان)
محمود طهان (خراسان جنوبی) 
سعید صفامنش (خراسان رضوی)
امیر یکه خانی (خراسان جنوبی)
هامون سیستان – صبا یزد
مهدی صادقی (هرمزگان)
محسن قاسم پور (هرمزگان)
میلاد مستان (سیستان وبلوچستان)
مهران هاشمی پور (هرمزگان)
پاسارگادصنعت‌باطری سمنان – بسطام شاهرود
ابوالفضل اسماعیلی (قزوین) 
شاهین عباسی (تهران) 
سید ناصر کاظمی (قزوین) 
هادی کاظمی (تهران)

افزودن دیدگاه