جاوید : موافق پلی آف بودم / اما پلی آف ما بدترین نوع آن است !

0
166

ملی پوش تیم گیتی پسند اصفهان درباره شرایط تیم گیتی پسند با توجه به شروع تمرینات این تیم از ابتدای هفته اظهارکرد : تیم شرایط ایده آلی دارد و امیدواریم روند بهتری نسبت به نیم فصل اول داشته باشیم و با توجه به پتانسیل تیم گیتی پسند می‌توانیم به لحاظ فنی پیشرفت بهتری در ادامه لیگ به دست بیاوریم و ثبات بیشتری را داشته باشیم .

وی همچنین پیرامون برنامه‌های پلی آف برای لیگ امسال گفت : من جزء کسانی بودم که اعتقاد داشتم پلی آف فوتسال کشور را یک پله به ایده آل‌های جهانی نزدیک‌تر خواهد کرد ، ولی متاسفانه این اتفاق به بدترین شکل ممکن توسط سازمان لیگ در حال برنامه ریزی است . دوستان هر روز یک برنامه عجیب و غریب اعلام می‌کنند تا ضعف خودشان را بیشتر نشان بدهند . برنامه ریزی آقایان به گونه‌ای است که تیم‌های اول و دوم لیگ در مرحله نیمه نهایی باهم برخورد می‌کنند که بیشتر شبیه جوک است تا برنامه ریزی .

وی با اشاره به این که برنامه ریزی‌ها ظلم در حق تیم‌های اول و دوم لیگ است ، خاطر نشان کرد : آقایان اگر از قوانین پلی آف که در تمام دنیا استفاده می‌شود اطلاعی ندارند ، لطفاً یک زنگ به فدراسیون والیبال یا بسکتبال کشور خودمان بزنند تا از قوانین پلی آف مطلع شوند و در ادامه هم بازی‌های مرحله نیمه نهایی و فینال را از سه بازی به دو بازی کاهش دادن که این هم از عجایب است . آقایان اگر می‌خواهند بازی‌ها در تاریخ ۱۶ اسفند به پایان برسد می‌توانند فاصله بین بازی‌های پلی آف را کم کنند نه این که تعداد بازی‌ها را کاهش دهند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه