ناظمی : امیداورم بازیهای جام جهانی فوتسال زنان را قضاوت کنم !

0
226

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

گلاره ناظمی پس از درخشش در بازیهای المپیک فوتسال جوانان گفت : من برای اولین بار بود که برای فیفا قضاوت کردم . پیش از در مسابقات فوتسال دانشجویان جهان در آلماتی و بازیهای آسیایی که در تایلند برگزار شد حضور داشتم .

وی در ادامه درباره تجربه ای که در این رقابتها بدست آورد بیان کرد : آنچه مسلم است ، قضاوت کردن در بازیهای جهانی به مراتب سخت تر از بازیهای آسیایی است ، چرا که بهترین  داورها در این تورنمنت حضور دارند و این کار را سخت تر می کند . از اینکه به عنوان یک بانوانی ایرانی بالاترین سطح مسابقات جهان را داوری کردم خیلی خوشحال هستم و احساس غرور می کنم .

داور بین المللی فوتسال کشورمان افزود : در ابتدا فکر می کردم پوشش و حجابی که در بازیها داریم ممکن است در انتخاب داور بازی فینال تحت تاثیر قرار بدهد که خوشبختانه اینطور نبود و براساس نمرات کسب شده که ناظر داوران در مسابقات به داوران می دادند این انتخاب صورت گرفت .

ناظمی در پایان گفت : امیدوارم در جام جهانی فوتسال زنان نیز حضور داشته باشم و بتوانم این بازیها را قضاوت کنم .

لازم به توضیح است ، سومین دوره بازی‌های المپیک جوانان ۲۰۱۸ بوینس‌آیرس به پایان رسید ، اما نکته مثبت برای جامعه داوری ایران ، قضاوت گلاره ناظمی هم دیدار افتتاحیه را سوت و هم بازی فینال را که این یک اتفاق نادر برای جامعه داوری فوتبال ایران بود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه