سهرابی : مشکلات داوری نیم‌فصل اول بررسی و برطرف می شود !

0
139

علیرضا سهرابی در حاشیه جلسه امروز کلاس‌های توجیهی داوران، ناظران و نمایندگان فدراسیون فوتبال در فوتسال که در شهریار برگزار شد ،‌ گفت : این حرکت ، حرکت بسیار خوبی بود که همه داوران ، ناظران و نمایندگان فدراسیون فوتبال را سلیمانی دبیر سازمان لیگ فوتسال و اصفهانیان ریس کمیته داوران فوتبال دور هم جمع کرده بودند که همگی باید در یک کلاس توجیهی جهت هماهنگی‌های بیشتر شرکت کنند .

وی در ادامه گفت : هدف از برگزاری این کلاسها هر چه بهتر شدن برگزاری لیگ و همچنین مشکلاتی که در حال حاضر در لیگهای فوتسال ما وجود دارد بود که خدا را شکر به خوبی امروز صبح برگزار شد .

وی در ادامه گفت : در این جلسه ترابیان رئیس کمیته فنی توسعه فوتسال و فوتبال و ساحلی و همچنین عضو AFC که سابقه مدرسی مربیگری در فیفا هم داد در مورد تمام مشکلات و ناهماهنگی‌ هایی که در لیگ ما به خصوص در بحث حرفه‌ای‌سازی باشگاهها وجود دارد ، صحبت کردند که خروجی بسیار خوبی این موضوع داشت .

مسئول چیدمان داوران فوتسال گفت : در این جلسه یکبار دیگر در مورد وظایف داوران ، نمایندگان فدراسیون و ناظران در فوتسال بحث شد و همچنین در مورد وظایف هریک به صورت جداگانه  بحث بررسی شد .

سهرابی افزود :‌ این کلاس‌ها به مدت سه روز ادامه دارد و از امروز بعدازظهر فقط ناظران و داوران در کلاس‌های حضور دارند و در این سه روز سعی می‌کنیم مشکلاتی که در نیم‌فصل اول وجود داشته را بررسی وبرطرف کنیم .

وی در پایان گفت : ساکت دبیرکل فدراسیون فوتبال همچنین از کمیته داوران فوتسال خواسته که یک کلاس هم برای مربیان و سرپرستان باشگاه‌ها برگزار کنیم که ان‌شاءالله قرار است بعد از برگزاری این کلاس‌ها آن را برگزار کنیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه