ترابیان : مشکلات سبب لغو بازی با برزیل شد !

0
112

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از فارس :

عباس ترابیان در مورد اولین دوره کلاس‌های داوران ، ناظران و نمایندگان فدراسیون فوتبال در فوتسال که امروز در شهریار برگزار شد ،‌ گفت : حرکت بسیار خوبی بوده که همه نمایندگان فدراسیون فوتبال ، داوران و ناظران فدراسیون در فوتسال در یک محل جمع شده بودند ، این موضوع یک نیاز مبرم برای فوتسال بود .

وی در ادامه گفت : تمامی داوران ، ناظران و نمایندگان فدراسیون همگی یک کار را در برگزاری یک مسابقه فوتسال انجام می‌دهند ، اما از لحاظ شکل ساختاری کار آنها کاملاً با هم متفاوت هستند و در برگزاری یک بازی هر ۳ به همدیگر احتیاج دارند و نیازبود که آنها جلسه ای با همدیگر داشته باشند .

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت : همانطور که گفتم این چنین گردهمایی ها نیاز جامعه فوتسال است در این جلسه تمامی داوران ناظران و نماینگان فدراسیون تمام نقاط ضعف و قوت همدیگر آشنا شدند . البته من هم افتخار داشتم که در این جلسه حضور داشته باشم و فکر کردم نیاز است در این جلسه صحبت‌هایی در رابطه با  بحث استانداردسازی باشگاه‌های کشور داشته باشم . به این دلیل که این افراد به نوعی در بحث استانداردسازی باشگاه‌ها و لیگ باکیفیت درگیر کار هستند و نیاز بود با آنها صحبتی در بحث استانداردسازی باشگاه‌ها و نقش هر یک داشته باشم .

وی در پاسخ به سوالی که برنامه های تیم ملی در فیفا دی مشخص شده بود و هر یک  از این بازیها به نحوی در حال لغو شدن است آیا کمیته فنی تدابیری برای حل این موضوع اندیشیده است ،‌ گفت : خیر ، من برنامه یکساله تیم ملی را تهیه کرده بودم که متأسفانه شرایط کنونی کشور و فدراسیون فوتبال ایجاب کرد که اول بازی رفت با برزیل لغو شود و حالا هم صحبت‌هایی است که تورنمنت قزاقستان لغو شده البته در مورد این تورنمنت هنوز نامه‌ای مبنی بر لغو به دست ما نرسیده است .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه