مس از موقعیت های کم گل ساخت/با جذب چند بازیکن به پلی آف آماده میکنیم

0
141

کیاوش علاسوند پس از شکست چهار-صفر تیمش مقابل مس سونگون اظهار داشت: متأسفانه در هر دو نیمه بازی عملکرد خوبی نداشتیم و فکر می‌کنم تیم مس مستحق پیروزی بود ولی نباید با این اختلاف شکست می‌خوردیم.

وی افزود: موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم اما فکر می‌کنم مس سونگون که تیم بزرگی است، قهرمان آسیا بودن را نشان داد و از موقعیت‌هایی که درصد گل شدن آنها کم بود، به گل رسید.

سرمربی تیم ملی حفاری ادامه داد: بازیکنان ما در هر دو نیمه تلاششان را کردند. مسئولیت باخت را بر عهده می‌گیرم و امیدوارم در ادامه راه عملکرد بهتری داشته و به جایگاه اصلی‌مان برگردیم.

علاسوند در مورد بازی با دو تیم صدر جدولی در دو دیدار متوالی گفت: در دیدار با گیتی پسند که نخستین شکست خانگی ما رقم خورد، بازی سنگینی پشت سر گذاشتیم. از نظر روحی و روانی نیز تیم تحت‌فشار گرفت. مصدومیت ۴ بازیکن در طول هفته نیز اجازه نداد تمرینات خوبی انجام دهیم. می‌دانم که همه این‌ها بهانه است و خودم هم این عملکرد را قبول ندارم. باید در بازی با گیتی پسند و مس سونگون که نشان‌دهنده شخصیت تیمی است، عملکرد بهتری از خود نشان می‌دادیم.

وی در مورد استفاده از سیستم ۵ نفره از دقیقه ۳۰ بازی خاطرنشان کرد: در طول بازی‌ها قبلی‌مان هم نشان دادیم که ملی حفاری تیم بزرگی است و می‌تواند به بازی برگردد اما امروز عملکرد دفاعی مس خوب بود و از طرفی روز خوب ما هم نبود. موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم اما عملکرد خوب صمیمی هم موجب شد نتوانیم به گل برسیم.

سرمربی ملی حفاری در رابطه با نقل و انتقالات نیم فصل نیز گفت: با توجه به جوان‌گرایی که در نیم فصل کردیم، سعی کردیم از بازیکنان جوان استفاده کرده و به آن‌ها میدان دهیم تا در نیم‌فصل دوم امتیازات بیشتری کسب کنیم. قصد داریم ۲-۳ بازیکن جذب کرده و به جمع ۴ تیم برتر برسیم تا خودمان را برای پلی‌آف آماده کنیم.

افزودن دیدگاه