رئیس کمیته فنی فوتسال : تا جایی که قدرت داشته باشم پشت علی صانعی می ایستم !

0
321

عباس ترابیان درباره صعود برزیل و روسیه به فینال فوتسال المپیک جوانان در آرژانتین گفت : اگر خاطرتان باشد در مصاحبه ای پیش بینی کرده بودم روسیه و برزیل هم گروه های ایران به فینال می رسند . فاصله برزیل و روسیه با سایر تیم ها جای شک باقی نمی گذارد که آنها از تیم های خوب هستند . معلوم است آنها دو سال مدام کار کرده اند و دیدارهای تدارکاتی زیادی داشته اند .

وی افزود : جالب است که با وجود تلاش های کمیته بین المللی المپیک و میزبان مسابقات یعنی آرژانتین برای فینالیست شدن این تیم ، در نهایت روسیه و برزیل به فینال رفتند . این مسئله حقانیت علی صانعی سرمربی ایران و بازیکنان جوان او که آینده ساز فوتسال هستند را ثابت کرد . کسانی که بدون دلیل به علی صانعی تاختند و مواردی مثل چند شغله بودن او را مطرح کردند ، باید حالا با خودشان خلوت کنند و این را به خاطر بسپارند که دیگران را زود قضاوت نکنند .

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال تصریح کرد : بحث این است که نباید به راحتی اجازه داد مربیانی مثل علی صانعی صحنه فوتسال کشور را ترک کنند . بنده تا جایی که قدرت داشته باشم پشت مربیانی مثل صانعی می ایستم و حمایت از آنها وظیفه ما است . ما یکبار هم در جام جهانی به مشکل خوردیم ولی پشت مربی خود را خالی نکردیم .

ترابیان درباره فینالیست شدن تیم دختران ژاپن هم گفت : باعث افتخار آسیا است که ژاپن فینالیست شد . ژاپنی ها قبلا حقانیت خود را در آسیا به اثبات رسانده بودند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه