لغو تورنمنت قزاقستان…چه کسی راست میگوید؟

0
147

نامه کنسلی هنوز به کمیته فوتسال نرسیده؛ ابهام در برگزاری تورنمنت قزاقستان/ اسلوونی جایگزین می شود.

سال گذشته در آذرماه در شهر اصفهان تورنمنتی با حضور ۴ تیم‌های ملی فوتسال ایران، روسیه، قزاقستان و آذربایجان برگزار شد و در آن زمان ۴ تیم حاضر در این تورنمنت با هم به توافق رسیدند که این تورنمنت را در فیفادی ثبت و هر ساله در یکی از این ۴ کشور برگزار شود و طبق برنامه‌ریزی قرار شد که این تورنمنت امسال در آذرماه در قزاقستان برگزار شود.

علی کفاشیان شب گذشته در برنامه زنده ۲۰۲۰ که این برنامه مختص فوتسال است به صورت رسمی اعلام کرد که این تورنمنت به دلیل مشکلات مالی که از سوی فدراسیون فوتبال قزاقستان به ما اعلام شده، لغو شده است.

این موضوع در حالی است که یکی از مسئولان کمیته فوتسال اعلام کرد تا به امروز هیچگونه مکاتبه‌ای مبنی بر لغو این تورنمنت به دست ما نرسیده است و در صورتی که فدراسیون قزاقستان بخواهد این تورنمنت را به هر دلیلی لغو کند، باید این موضوع را به صورت رسمی به فیفا اطلاع داده و فیفا مجددا به صورت رسمی به ۳ کشور میهمان اعلام کند که این بازی لغو گردیده اما تا به امروز هیچگونه مکاتبه‌ای نه از سوی فیفا و نه از سوی فدراسیون فوتبال قزاقستان مبنی بر لغو این دیدار به دست ما نرسیده است. از نظر ما این تورنمنت در زمان مقرر برگزار می‌شود.

حال با توجه به این موضوع، گزارش‌هایی به دست ما رسیده که این دیدار مثل بازی با برزیل از سوی فدراسیون فوتبال ایران به دلیل مشکلات مالی لغو گردیده و ارتباطی با فدراسیون قزاقستان ندارد و از سوی دیگر فدراسیون فوتبال ایران در نظر دارد به جای این تورنمنت، تیم ملی فوتسال یک بازی با تیم اسلوونی داشته باشد.
منبع:فارس

افزودن دیدگاه