شمش : صانعی خوب نتیجه نگرفت / چند مسئولیت داشت و مرتکب اشتباه شد /  لغو بازی با برزیل بدترین توهین بود !

0
157

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از پانا :

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران مدیریت ضعیف را عامل ناکامی‌های اخیر فوتسال ایران در المپیک و لغو بازی مقابل برزیل عنوان کرد .

حسین شمس درباره عملکرد تیم ملی فوتسال جوانان در المپیک جوانان ۲۰۱۸ و کناره‌گیری علی صانعی از هدایت این تیم گفت : متاسفانه تیم علی‌رغم تمام امکاناتی که در اختیارش گذاشته شده بود خوب نتیجه نگرفت و نتوانست به نیمه نهایی برسد . تیم ملی فوتسال جوانان ۵۰ مرحله اردو داشت ؛ این تعداد اردوی آماده‌سازی برای هر تیمی فوق العاده است و به نظرم تیم در نهایت امکانات و تجهیزات لازم به آرژانتین اعزام شد اما خودشان نتوانستند نتیجه بگیرند .

وی ادامه داد : کادر فنی می‌گوید بازی تدارکاتی نداشتیم ، من نمی‌دانم مگر دو بازی با جزایر سلیمان و برزیل بازی محسوب نمی‌شوند ؟ فرض کنند این دو بازی تدارکاتی بود ، مگر ما در گذشته چطور بازی می‌کردیم به نظرم این حرف‌ها بهانه است و کادر فنی برای اینکه عملکرد خودش را توجیه کند این صحبت‌ها را مطرح می‌کند .

سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران افزود : چرا نمی‌گویند که ما به خاطر مسئولیت‌های زیادی که داریم تمرکزمان را از دست داده‌ایم ؟ به نظرم آدم باید شجاع باشد و اشتباهاتی که مرتکب شده است را بپذیرد ، علی صانعی با تمام احترامی که برای او قائل هستم چند مسئولیت بر عهده دارد . او هدایت تیم ملی جوانان ، تیم ملی المپیک و بانوان را در اختیار دارد و به همین خاطر تمرکزش را از دست داده و نمی‌تواند بر روی یک تیم تمرکز کند . به نظرم آقایان باید به قدری شجاع باشند که ایراد کارشان را قبول کنند و به دنبال توجیه و بهانه نروند .

وی در ادامه صحبت‌هایش به لغو بازی ایران و برزیل اشاره کرد و گفت : بدترین اتفاق تاریخ در فوتسال رقم خورد ، بازی تدارکاتی با برزیل به خاطر نداشتن پول بلیت لغو شد اما در مقابل میلیاردها پول خرج می‌کنند تا تیم ملی فوتبال ایران با بولیوی بازی کند . متاسفانه فوتسال برای هیچ‌کس مهم نیست و این رشته را ورزش حساب نمی‌کنند .

شمس تأکید کرد : وقتی آقایان رشته فوتسال را قبول ندارند نتیجه‌اش همین می‌شود که بازی با بهترین تیم تاریخ لغو می‌شود ، برزیلی‌ها خودشان را برای بازی مقابل ایران آماده کرده بودند و همه شرایط را هم فراهم کرده بودند اما آقایان این بازی را لغو کردند ، آیا این بدترین توهین به بهترین تیم تاریخ فوتسال نبود ؟ سال‌هاست که ما فریاد می‌زنیم فوتسال باید از فدراسیون فوتبال جدا شود و خودش فدراسیون مستقل داشته باشد اما هیچ‌کس اهمیتی نمی‌دهد چون به فوتسال بها نمی‌دهند . آقایان بازنشسته‌اند و باید به زودی از فوتسال بروند ولی دود تمام کارهایی که انجام می‌دهند به چشم فوتسال می‌رود و این رشته ضرر می‌کند .

سرمربی سابق تیم ملی در پایان گفت : متاسفانه فوتسال برای کسی اهمیت ندارد و آقایان هم دیر یا زود از فوتسال می‌روند اما این فوتسال است که باید تا سال‌ها تاوان دهد . به نظرم تا زمانی که این آقایان روی کار هستند فوتسال رنگ آرامش به خود نمی‌بیند .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه