ناظم‌الشریعه : صانعی از نتایج تیمش ناراحت است و پس از بازگشت به ایران ، با او صحبت می‌کنم !

0
128

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از تسنیم :

سید محمد ناظم‌الشریعه درباره اردوی هفته گذشته تیم ملی فوتسال ایران گفت : اردوی خوبی را پشت سر گذاشتیم . با توجه به اینکه هفته آخر لیگ برتر سپری شد و بازیکنان به استراحت رفته بودند ، تلاش کردیم کارهای تاکتیکی انجام دهیم و بازیکنان به ریکاوری بپردازند .

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازی تدارکاتی جدیدی برای تیم ملی به جای دیدار مقابل برزیل برگزار خواهد شد یا خیر ، اظهار داشت : در حال پیگیری انجام دیدارهای تدارکاتی جدید با تیم‌های بزرگ جهان هستیم . البته نمی‌توانیم جایگزینی برای دیدار مقابل برزیل پیدا کنیم . اردوی بعدی تیم ملی ایران ، اواخر آبان ماه خواهد بود و سپس در آذر ماه در تورنمنت چهارجانبه قزاقستان ( با حضور تیم‌های ملی ایران ، قزاقستان ، آذربایجان و روسیه به میزبانی قزاقستان ) شرکت می‌کنیم .

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درباره اینکه گفته می‌شود ممکن است برنامه‌های تدارکاتی ملی‌پوشان فوتسال در آینده لغو شود ، تصریح کرد : در این خصوص اطلاعی ندارم . من برنامه خود را ارائه کرده‌ام و اجرای این برنامه بر عهده من نیست .

ناظم‌الشریعه درباره خداحافظی علی صانعی از حضور در کادر فنی تیم‌های جوانان ، بانوان و ملی فوتسال خاطرنشان کرد : او اکنون به خاطر نتیجه نگرفتن تیمش ناراحت است . صانعی سرمایه مملکت ماست و زحمت زیادی برای فوتسال ایران کشیده است . پس از بازگشت او به ایران با هم صحبت می‌کنیم و امیدوارم همکاری ما ادامه یابد .

وی درباره عملکرد تیم فوتسال جوانان کشورمان در بازی‌های المپیک جوانان و حذف در مرحله گروهی با کسب دو پیروزی و دو شکست ، گفت : باید بپذیریم تیم‌های برزیل و روسیه تیم‌های تاپ دنیا هستند . صعود تیم ایران به المپیک هم اهمیت زیادی دارد . برای این تیم زحمت زیادی کشیده شده است و بازیکنان آن آینده فوتسال کشور را تشکیل می‌دهند . باید به بازیکنان این تیم اهمیت زیادی بدهیم و نباید آنها را رها کنیم . صانعی و دستیاران او نیز جزو سرمایه‌های کشور هستند و پس از بازگشت آنها به ایران ، با هم گفت‌وگو خواهیم کرد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه