0
245

بازیکن سابق تیم ملی: در فوتسال ایران هیچکس سر جای خود نیست

جواد اصغری مقدم در خصوص لغو دیدار دوستانه تیم های ملی فوتسال ایران و برزیل گفت: در سالیان حضور در تیم ملی به عنوان بازیکن، چند بار مقابل برزیل به میدان رفته ام. آرزوی هر فوتسالیستی بازی مقابل برزیل است و در هر بازی می توان درس های فراوانی از این حریف گرفت.

وی ادامه داد: برزیل الگوی فنی بازیکنان ایران است و بی تردید ملی پوشان ما از این اتفاق لطمه روحی جدی خورده اند. این اتفاق به آبروی فوتسال ایران آسیب زد و مطمئن باشید بسیاری از تیم های بزرگ دنیا دیگر حاضر به برگزاری دیدار دوستانه با ما نخواهند بود.

بازیکن سابق تیم ملی فوتسال ایران یادآور شد: چنانچه تیم ملی ما توانست در جام جهانی گذشته نتایج خوبی بدست بیاورد به خاطر برگزاری بازی های دوستانه بزرگ بود و مطمئن باشید با این شرایط دیگر نمی توان از تیم ملی انتظار کسب جایگاه سوم جهان را داشته باشیم.

وی در رابطه با سکوت محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال پس از لغو دیدار مقابل برزیل اظهار داشت: این سکوت از روی مظلومیت و علاقه به ایران است. ای کاش مسئولان فدراسیون به مربیان داخلی بیشتر بها می دادند.

اصغری مقدم در خصوص اینکه کفاشیان دلیل اصلی حذف تیم جوانان از المپیک آرژانتین را نداشتن بازی دوستانه با تیم های بزرگ اعلام کرده، گفت: اگر واقعا مسئولان فوتسال دلیل حذف تیم جوانان را در این موضوع می دانند نمی دانم چرا اقدام به لغو دیدار با برزیل کردند.

وی افزود: سئوال من به عنوان فردی که عمر خود را برای موفقیت فوتسال گذاشته این است که چرا برخلاف ما همیشه برای فوتبال پول وجود دارد و آنها می توانند هر بازی دوستانه ای که می خواهند را برگزار کنند.

پیشکسوت فوتسال ایران گفت: فوتسال کشورمان به شدت در حال افت است و اگر غیر از این صحبتی را مطرح کنیم، دروغ است. تمام مربیان خوب ما در لیگ خانه نشین شده اند، بازیکنان خوب ما در لیگ های خارجی بازی می کنند، پخش مستقیم نداریم و از همه مهم تر دیگر هیچکس حاضر به سرمایه گذاری در فوتسال نیست. تمام این مسایل دلیل افت شدید فوتسال خواهد بود.

وی ادامه داد: شاید باورتان نشود بازیکنان و مربیان فوتسال امروز نصف مبلغی که هشت سال قبل می گرفتند را دریافت می کنند و این اتفاق بسیار تلخی است.

اصغری مقدم در پایان اظهار داشت: بزرگترین مشکل این روزهای فوتسال ایران این است که هیچکس سرجایش قرار ندارد

افزودن دیدگاه