سرپرست اخراجی جنجال آفرین شد

0
337

در چارچوب هفته پنجم لیگ دسته اول فوتسال کشور، دیدار دو تیمایرالکو اراک و شاهد رامک شیراز در سالن شرکت آلومنیوم اراک برگزار شد و در پایان دو تیم به تساوی ۴ بر ۴ رضایت دادند.

در این دیدار که حواشی زیادی داشت، اراکی ها که در لیگ دسته دوم نیز سکوهای نا آرامی داشتند، دوباره در سکوها جنجال به خود دیدند تا همچنان با حواشی تماشاگرانشان دست به گریبان باشند.

تیم ایرالکو که از کارگران شرکت خود برای تشویق تیمش استفاده می‌کند، این بار در لیگ یک مقابل تیم شیرازی، دیداری را که حدود دو ساعت و نیم به طول انجامید برگزار کردند.

شنیده می شود این دیدار با سوت های داور و اعتراض های دو تیم در تمامی دقایق بازی پیگیری می شد اما سرپرست شیراز پس از صحنه ای مشکوک که بازیکن این تیم دچار مصدومیت شد، معتقد به خطا بود و به اعتراض های شدید به داور کرد و  داور به دلیل اعتراضات ادامه دار، سرپرست تیم شیراز را اخراج کرد.

بر اساس شنیده ها پس از آن سرپرست شیراز تا دقایقی نیمکت را ترک نمی کرد، تا اینکه با همراهی نیروی انتظامی از کنار زمین خارج شد اما نکته قابل تامل این بود که وی از رفتن به جایگاه ویژه سالن خودداری کرد و به کنار فیلمبردار تیم خود رفته و از آنجا بازی را نظاره گر شد.

ماجرای اصلی اما از جایی آغاز شد که سرپرست شیراز در گوشه ای از جایگاه تماشاگران با لیدرها و چند تماشاگر ایرالکو به بحث و جدل پرداخت.

گفته می شود این موضوع چندین بار با میانجیگری افراد حاضر در سالن، ختم به خیر شد اما پس از گل چهارم این تیم، شادی سرپرست شیراز چند تماشاگر و لیدر اراک را عصبی کرد و پس از درگیری لفظی به زد و خورد فیزیکی کشیده شد، تا سرپرست این تیم پس از اخراج شدن از روی نیمکت موجب درگیری گسترده در سالن مسابقه شود و چندین نفر از تیم شیراز نیز آسیب ببینند و حتی یک نفر نیز با اورژانس به بیمارستان منتقل شد!

این حواشی که در گذشته در اراک نیز اتفاق افتاده بود، بار دیگر جنجال آفرین شد، تا این دیدار جذاب و دیدنی، با حواشی زیاد بیش از دو ساعت به طول انجامیده و بازی با نتیجه تساوی به پایان برسد.

افزودن دیدگاه