تاج : قیمت ارز دلیل لغو برخی برنامه های فدراسیون فوتبال است !

0
103

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایرنا :

مهدی تاج در خصوص لغو دیدار دوستانه تیم های فوتسال ایران و برزیل گفت : متناسب با شرایط خود تصمیم می گیریم اما متاسفانه بعضی افراد با بهره بردن از این شرایط به دنبال عقده گشایی می روند و حرف های عجیبی را مطرح می کنند .

وی ادامه داد : زمانی که فدراسیون فوتبال نتوانسته حتی یک دلار را با ارز دولتی تهیه کند و تمام اعزام های آن با دلار آزاد صورت می گیرد ، چگونه انتظار دارید سفر به برزیل انجام شود ؟ بنا به دلایلی که اعلام کردم شاید در آینده مجبور باشیم بسیاری از برنامه های خود را لغو کنیم .

رئیس فدراسیون فوتبال گفت : برای اجرای تمام برنامه ها باید توان استفاده از ارز دولتی را داشته باشیم و در غیر این صورت کار دشواری در پیش داریم . در کنار تمام مشکلات موجود حتی توان گرفتن پول خود از فیفا را هم نداریم و این مساله کار را دوچندان دشوار کرده است .

رئیس فدراسیون فوتبال گفت : در شرایط سخت امروز ابتدا باید منابع خود را مشاهده و سپس بر اساس منطق تصمیم گیری کنیم . در خصوص لغو دیدار ایران و برزیل از مسئولان فوتسال خواستیم اگر می توانند ۲ دیدار با روسیه را در ایران برنامه ریزی کنند تا بتوانیم پول آن را از طریق فیفا پرداخت کنیم .

وی تاکید کرد : امروز در توان فدراسیون فوتبال نیست که نفری ۶۰ میلیون تومان پول بلیت دهد تا تیم ملی فوتسال با برزیل بازی دوستانه برگزار کند . امیدوارم در آینده چنین توانی داشته باشیم .

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص خبر منتشر شده مبنی بر اینکه یکی از مسئولان فدراسیون اجازه فعالیت در مسئولیت خود را نخواهد داشت ، گفت : ما هم نفهمدیم منظور این خبر چه شخصی است و حتی از کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در این رابطه سئوال کردم و آنها نیز بی اطلاع بودند .

وی در پاسخ به این سئوال که آیا احتمال دارد علی کفاشیان فرد مورد نظر باشد ؟ اظهار داشت : اصلا اینگونه نیست و کفاشیان مشمول قوانین مطرح شده نیست .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه