کفاشیان : فوتسالیست های جوان با شایستگی تمام به میدان رفتند !

0
174

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون :

علی کفاشیان ، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال درباره عملکرد ملی پوشان فوتسال در رقابتهای المپیک فوتسال ۲۰۱۸ آرژانتین گفت : از عملکرد تیم راضی هستیم . بازیکنان در گروه بسیار سختی قرار داشتند و در واقع گروهمان فینال زود رس بود .

وی گفت : رقابت با تیم برزیل و روسیه که بهترین های فوتسال در جهان هستند کار چندان آسانی نیست و معتقدم بازیکنان ایران با شایستگی تمام به میدان رقابت رفتند . این تیم برای ما بسیار ارزشمند است چرا که آینده فوتسال ایران را تامین می کنند . رقابت با تیمک های بزرگ باعث خواهد شد تا ملی پوشان تجربه مفید به دست آورند و در بازیهای پیش رو عملکرد بهتری داشته باشند .

رئیس سازمان لیگ فوتسال در ادامه گفت : از بین حدود ۶۰۰ نفر از بهترین استعدادهای کشور ؛ ۱۰ بازیکن انتخاب شدند . بدون شک این ملی پوشان نسبت به دیگر تیم ها که مرتبا با تیمهای دیگر مسابقه تدارکاتی و یا رسمی داشتند ؛ تجربه کمتری داشته و طبیعی است که حضور در این تورنمنت بزرگ برایشان سخت بود . البته نتیجه هایی که کسب شد به نظرم بد نبود نباید نتیجه گرا باشیم . چرا که این تیم نیاز به فرصت دارد تا خود را بیش از پیش ثابت کند . فدراسیون فوتبال در کنار کمیته فوتسال سعی کرد تمام شرایط و امکانات را برای این تیم فراهم کند . کمبود بازیهای تدارکاتی و تجربه کم باعث شد تا عملکرد درخشان نداشته باشیم اما کسب همین نتیجه در برابر روسیه ، برزیل ، کاستاریکا و جزایر سلیمان نیز در جای خود مطلوب بوده و معتقدم نتایجشان مطلوب است .

کفاشیان در پایان گفت : هرچقدر از الان با تیم هایی همچون روسیه ، برزیل ، کاستاریکاو دیگر تیم ها بازی تدارکاتی و یا رسمی داشته باشیم، فارغ از کسب نتیجه ، به تجربه و اعتماد به نفس بازیکنان کمک بهینه خواهد کرد و در آینده همین جوانان ، ستاره های ایران در فوتسال خواهند شد .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه