پوربهبهانی : بازنده بودیم ، اما برنامه های تیمی را اجرا کردیم !

0
206

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از ایسنا :

سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان گفت : در نیمه دوم بازی با حفاری ، پرس شدید در دستور کارمان بود که بازیکنانم از جان و دل مایه گذاشتند و عملکرد خوبی در این بازی داشتند .

خدیجه پوربهبهانی پس از شکست ۲ بر ۴ تیمش در هفته پایانی لیگ برتر فوتسال بانوان کشور برابر ملی حفاری ، اظهار کرد : بازی امروز پایاپای بود ، هر چند بازنده بازی بودیم ولی بازیکنانم تقریبا آن برنامه‌هایی را که داشتیم ، در زمین اجرا کردند ، البته گاهی اشتباهات فردی باعث شد که گل‌هایی را بپذیریم .

وی ادامه داد : حتی گل چهارم حفاری بر اثر اشتباه فردی دروازه‌بان‌مان و این که کمی بین او و دفاع‌مان کمی ناهماهنگی ایجاد شد ، رقم خورد . به هر حال بازنده بودیم و این شکست را می‌پذیریم . در نیمه دوم پرس شدید در دستور کارمان بود که بازیکنانم از جان و دل مایه گذاشتند و عملکرد خوبی در این بازی داشتند .

سرمربی تیم فوتسال بانوان پالایش نفت آبادان گفت : اگر امروز حفاری را شکست می‌دادیم ، جزو سه تیم بالایی جدول قرار می‌گرفتیم . همچنین با باشگاه صحبت کرده‌ایم که برای نیم‌فصل دوم بتوانیم یک بازیکن جذب کنیم تا از ضربات آخر بهره‌مند شویم . موقعیت‌های زیادی در بازی‌های مختلف نصیب ما می‌شود ولی با توجه به این که بازیکنانم در هیجان و استرس قرار می گیرند ، ممکن است ضربات آخر را به خوبی نزند .

وی افزود : امیدوارم در نیم‌فصل دوم بتوانیم یک بازیکن دیگر را جذب کنیم تا این مشکل حل شود و امیدوارم باشگاه شرایط جذب یک بازیکن را فراهم کند تا در نیم‌فصل بتوانیم تیم را به‌ روزتر کنیم و در نیم‌فصل دوم جسوارانه‌تر برای قرار گرفتن جزو چهار تیم اول بجنگیم .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه