پایان همکاری صانعی با امیدها !

0
255

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از خبرگزاری صداو سیما :

سرمربی تیم فوتسال امید گفت : قبلا هم گفته بودم تا پایان بازی‌های المپیک جوانان در خدمت تیم امید می‌مانم و رفتنم ارتباطی به نتایج تیم در بوینس آیرس ندارد .

علی صانعی پس از حذف تیم فوتسال امید از بازی‌های المپیک بوینس آیرس جوانان گفت : خوشبختانه قراردادم با فدراسیون فوتبال به پایان رسید و امیدوارم نفر بعدی که سرمربی تیم امید می‌شود بتواند باری فوتسال و این جوانان مفید باشد و بتواند برای تیم تحولی ایجاد کند ، البته فکر نمی‌کنم با این روند بتوان خیلی هم تحولی ایجاد کرد .

وی در خصوص اینکه در صورت ابراز تمایل فدراسیون فوتبال برای ادامه همکاری آیا قراردادش را تمدید خواهد کرد ، افزود : قبلا هم گفته بودم ادامه همکاری من ربطی به نتایج تیم امید در المپیک جوانان ندارد و قرار بود تا پایان این بازی‌ها در خدمت تیم فوتسال امید باشم ، چون با این سبک نمی‌توانیم کار را ادامه دهیم و به جایی نمی‌رسیم .
سرمربی تیم فوتسال امید گفت : بازیکن باید در مسابقه آبدیده شود و مربی هم در مسابقه می‌تواند وضعیت یک بازیکن را برای آینده ارزیابی کند ، اما با روند فعلی این موضوع منتفی است . شاید دانش من کم بود و نتوانستم کمک کنم . امیدوارم فرد بعدی دانش بیشتری داشته باشد و بتواند به این جوانان و فوتسال کشور کمک کند .

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به پایان همکاری اش با تیم امید آیا همچنان در کنار تیم ملی فوتسال خواهد بود یا خیر ، افزود : با پایان قراردادم استراحت می‌کنم ، چون به ریکاوری نیاز دارم . چهار سال است که با فدراسیون فوتبال همکاری می‌کنم . با همه رده‌های سنی کار کرده ام که فکر نمی‌کنم هیچ مربی شرایط من را داشته باشد .

صانعی گفت : با تیم‌های بانوان ، بزرگسالان ، زیر ۱۸ و ۲۰ سال کار کرده ام و حالا نیاز به استراحت دارم .

صانعی پیش از این نیز پس از ناکامی در جام جهانی فوتسال ۲۰۱۲ به همکاری خود با فدراسیون پایان داده بود ولی بلافاصله و با انتخاب ناظم الشریعه دوباره در پست های مختلف در تیم های ملی فوتسال فعالیت هایش را از سر گرفته بود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه