ترابیان : ملی پوشان جوان آینده فوتسال ایران خواهند بود !

0
68

به نشر از اخبار فوری فوتسال و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال :

عباس ترابیان ، رئیس کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی درباره عملکرد ملی پوشان در رقابتهای جوانان المپیک ۲۰۱۸ آرژانتین گفت : تیم ملی فوتسال زیر ۱۸ سال را در شرایطی به آرژانتین اعزام کردیم که متناسب با شرایط سنی این تیم و زمان برنامه ریزی شده برای این مسابقات ، کشورهای زیادی را برای انجام بازی دوستانه پیدا نمی کردیم . چه از لحاظ سنی و چه از لحاظ مقارن بودن با فصل تابستان و تعطیلی تیم های ملی فوتسال در کشورهای مختلف در رده جوانان نتوانستیم بازی های دوستانه را برای این تیم مهیا کنیم .

وی گفت : فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال تمام تلاش خود را به کار گرفت تا این تیم در بهترین شرایط تمرین کند . همچنین بازی دوستانه برابر تیم اوکراین در تهران و شکست اوکراینی ها از ایران قهرمانی در تورنمنت ایتالیا بازیهایی بود که ملی پوشان برگزار کردند و در این مسابقات دوستانه و تورنمنت بین المللی نشان دادند تیم بسیار خوب و قابل احترامی هستند .

وی ادامه داد : اما بدشانسی بسیار زیاد ، این تیم در قرعه بسیار سخت و وحشتناک در رقابتهای المپیک ۲۰۱۸ آرژانتین افتاد . فکر می کنم برزیل قهرمان این دوره از مسابقات خواهد بود و بعید می دانم آرژانتین حریف برزیل شود و این تیم را شکست دهد . ما از تیم برزیلی شکست خوردیم که به روسیه ۶ گل زده و ما با نتیجه ۴ بر صفر بازی را واگذار کردیم . تیم روسیه در رده های پایه همیشه جزء بهترین های دنیا بوده و بازی ایران و روسیه اگر تماشا می کردید ، متوجه می شدید که در اثر یک اشتباه بسیار کوچک بازیکن ایران ؛ گل دوم را در آخرین ثانیه بازی دریافت کردیم .

ترابیان در پایان گفت : از لحاظ فنی بازیکنان توانایی های خود را خوب نشان دادند و این بی انصافی است که هیجان زده درباره این جوانان که می خواهند آینده فوتسال ایران باشند ، صحبت شود . این بازیکنان تک به تک آینده فوتسال ایران را رقم خواهند زد و جایگزین ستارهای امروز فوتسال خواهند بود .

اخبار را حرفه ای دنبال کنید !

افزودن دیدگاه